Menstruace po Zoladexu

13
21.6.20 23:24

Menstruace po Zoladexu

Ahoj snažilky a maminky, nemáte prosím některá zkušenost s injekci Zoladex při dlouhém protokolu? Kdy se vám po injekci dostavila menstruace? Píchli mi ji před dvěma týdny a ms zatím nikde a zítra už mám jít na kontrolu do CAR. Je možné začít stimulaci i v případě, ze menstruace neproběhla? Je to můj první dlouhý protokol, mám za sebou 2 ivf s krátkým protokolem.
Poslední týden mě bolí prsa, může to být taky tou injekci? Moc děkuji za každou zkušenost nebo radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3339
22.6.20 00:07

@Lenicek32
Me asi 6 dni od aplikace. Oni kontroluji sliznici a vajecniky jestli jsou v utlumu. Pokud ano, tak asi zahajit muzou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.6.20 12:05

@Lenicek32 Ahoj, ja 8.den od pichnuti..Ale me tim delaji umely prechod, kvůli jedny diagnoze, takze nevim jak by to mělo byt u dlouhyho protokolu. Po mesici budu mit další injekci Zoladexu. Mam ted navaly, je mi divne, jsem jakoby vybzukla-tepu, občas se blbe v noci spi, strevni obtize..Takove jsou zatím po 3tydnech me poznatky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.6.20 12:25

@Toluma děkuji za reakci :) jsem z toho zmatená, doktorka právě říkala, ze menstruace musí do 14 dni od injekce proběhnout :think: no nic, počkám do zítřka, kdy jdu na kontrolu do caru a pak budu snad chytřejší :) Muzu se ještě zeptat, jestli se ti po Zoladexu zvětšila prsa popr. byla hodně citlivá? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.6.20 12:30

@AliBaba40 ahoj, děkuji za reakci :) u dlouhého protokolu je to jen jedna injekce Zoladex na začátku, další už nedostanu. A když ti to pichali, říkali něco o tom, ze je možné, ze menstruace vůbec nepřijde po te první injekci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.6.20 12:44

@Lenicek32 Me vlastne nerikali nic, asi me nechteli strasit, stacilo si precist pribalovy letak, ten je vyzivnej :think: Jen mi zmínili ty navaly.. A ostatní jsem se dozvěděla tady..nedostanu to az po druhy injekci..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.6.20 12:50

@AliBaba40 tak ten jsem nečetla a snad ani nechci radsi :) já teda žádný navaly nemám, jen mě bolí prsa a zdají se mi trochu větší a jsou na nich vidět zily a přibrala jsem asi 3 kila, to muže být taky po te injekci, nevíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
102
22.6.20 13:05

@Lenicek32 jj, zensky tu nekde psaly, ze pribraly :zed: ale ty to ted muzes mit i tim, zes to ještě nedostala a vse zadrzujes. O pribrani psaly zensky, co mely injekce pul roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3339
22.6.20 13:50

@Lenicek32
s prsama jsem nic nemela, ale bolely me kosti, navaly horka, bolesti hlavy. Nic moc, ale dalo se to a parkrat jsem si vzala brufen

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
630
22.6.20 14:32

@Lenicek32 Menstruace by měla zpravidla do dvou týdnů přijít, ale v Gennetu mi přes lety řekli, že je i možné, že nepřijde vůbec. Asi jako na všechny hormony může být reakce individuální, každopádně by tě meli po těch 14 dnech zkontrolovat a jestli budou vajecniky utlumeny, tak by se mělo začit stimulovat přes to, že MS nebyla. Aspon tak mi to tenkrat řekli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.6.20 16:59

@Toluma kosti? 8o nic takového na sobě zatím nepozoruju, jenom ty prsa. Nechci být vlezla, jestli to nevadí, zajímalo by mě, jak to u tebe dopadlo? byla jsi tehu? U nás už je to už 3. pokus a porad nějak doufám, ze dlouhý protokol by mohl být úspěšnější. Predtim vždy krátký, odebráno a oplozeno 9 vajicek, ale do 5. dne zůstalo vždy jen jedno emryjko a ani jednou se nechytlo :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3339
22.6.20 17:03

@Lenicek32
ja mela pri 1 ivf v kratkem protokolu predcasnou OVU a neodebralo se nic, 2 ivf tedy bylo v dlouhem protokolu, odebraly se 2 vajicka, oplodnilo se 1 a to nedoslo do blastocysty - takze zase nic :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.6.20 17:04

@Synekdoche7 Ahojky, moc děkuji za reakci :) zítra jdu po 14 dnech na kontrolu, tak doufám, ze bude všechno v pořádku a i přes tu neprobehlou ms začnu se stimulaci. Jinak taky chodím do Gennetu a mne prave doktorka řekla, ze do 14 musím mít ms, tak trochu plasim :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3339
22.6.20 17:07

@Lenicek32
ke komu tam chodis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
22.6.20 17:07

@Toluma to je mi líto, vím jaké to je :,( my se snažíme už přes 3 roky, všechna vyšetření v pořádku, 4× IUI, 2× IVF a jenom samy neúspěch a nikdo ti nedokáže říct proč :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama