Menstruace při kojení? Mám strach že přijdu o mléko

Anonymní
17.6.21 02:55

Menstruace při kojení? Mám strach že přijdu o mléko

Dobré (brzké ráno vám přeji) 😁
Prosím potřebuji poradit..nebo spíše uklidnit…
Minulý týden jsem byla na kontrole po 6ti nedělí a doktor mi předepsal antikoncepci kterou můžu brát i když kojim..beru ji každý den. jenomže já blbka jsem si jeden prášek včera zapomněla vzít a teď jsem si všimla že trochu krvácím..nevím jestli je to z toho že jsem si ho včera nevzala 🤦‍♀️ 🤷‍♀️
Ale mám strach abych kvůli tomu nepřišla o mléko..je to možné?😞

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
385
17.6.21 05:36

A nebude to spíše ještě třeba dočišťování? Z jedné vynechané tabletky krvácení nebývá…každopádně mléko ztratíš spíš tím že se budeš stresovat než kvůli menstruaci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1415
17.6.21 06:13

Ani kvůli opravdové menstruaci nepřijdeš o mléko, klid :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1549
17.6.21 06:37

Já dostala první MS hned týden po šestinedělí. Kojila jsem do necelých 14m malého. Nebrala jsme žádnou antikoncepci v tu dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64436
17.6.21 06:58

Proč bys měla přijít o mléko? Hlavně klid. Někdo má ms normálně, pravidelně, i když kojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
17.6.21 06:59

Ms od 6m, kojila jsem do 10m a pak odstav ze jsem už chtěla přestat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32616
17.6.21 07:16
@Anonymní píše:
Dobré (brzké ráno vám přeji) 😁
Prosím potřebuji poradit..nebo spíše uklidnit…
Minulý týden jsem byla na kontrole po 6ti nedělí a doktor mi předepsal antikoncepci kterou můžu brát i když kojim..beru ji každý den. jenomže já blbka jsem si jeden prášek včera zapomněla vzít a teď jsem si všimla že trochu krvácím..nevím jestli je to z toho že jsem si ho včera nevzala 🤦‍♀️ 🤷‍♀️
Ale mám strach abych kvůli tomu nepřišla o mléko..je to možné?😞

Jestli to budeš brát jako lentilky, tak bych se spíš bála otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9584
17.6.21 07:28

U obou dětí jsem měla menstruaci 3-4 měsíce po porodu a kojila sem do roku a půl. Žádnej vliv to nemělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 07:33

@Russet já vím že to je moje chyba..mám kvůli tomu nastavený i budík ale včera jsem na to úplně zapomněla..jinak to beru pravidelně každý den :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.21 21:50

Neboj :hug: zacala jsem pravidelne menstruovat hned po 6nedeli a mlika bylo habadej celej rok a pul 🙂 jen sem byla ukrivdena, protoze sem se tesila na pauzu.

• Citovat
  • Nahlásit
5
18.6.21 22:30

Ahoj kojim uz pomalu 3 roky a menstruaci mam také.,… Mléka mam dosti sama se divim ze ho tam porad mam :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat