Reklama

Menstruace při první antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katerinka10
Nováček 2 příspěvky 11.09.18 12:40
Menstruace při první antikoncepci

Ahoj, beru svoji první antikoncepci Katya. A trápí mě to, že je moje menstruace pořád stejně silná. Je normální mít při brání antikoncepce silnou menstruaci? Mám v sobě teprve druhý prášek. Je možnost, že by se mi to po dobrani platicka srovnalo a neměla bych tak silnou menstruaci? Díky za odpovědi. :*

Reklama

Reakce:

Le_lenaz
Stálice 78 příspěvků 11.09.18 12:47

Musíš ještě počkat než se to srvná. Je hrozně brzo. :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 12:49
@Katerinka10 píše:
Ahoj, beru svoji první antikoncepci Katya. A trápí mě to, že je moje menstruace pořád stejně silná. Je normální mít při brání antikoncepce silnou menstruaci? Mám v sobě teprve druhý prášek. Je možnost, že by se mi to po dobrani platicka srovnalo a neměla bych tak silnou menstruaci? Díky za odpovědi. :*

Dva prasky je nic :-) musis chvili pockat.. nekdy trva i par mesicu nez se telo s prasky srovna a menstruace muze byt jina nez jsi doted byla zvykla :-)

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 11.09.18 12:55

Především - nemenstruuješ, jen krvácíš.

pikola
Neúnavná pisatelka 18944 příspěvků 11.09.18 12:56

Ta menstruace prášky ovlivnit zpětně nejde, to možná budeš mít slabší tu příští.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 11.09.18 12:57

Jestli jsi teď teprve nasadila první plato a z nej mas druhy prášek, tak zatím klasicky mestruujes. Příští cyklus uz budeš mít jen krvácení ze spadu a to bude slabší

vertunka
Závislačka 4572 příspěvků 11.09.18 13:00
@jessikka píše:
Především - nemenstruuješ, jen krvácíš.

Ale menstruuje. Má v sobě teprve druhej prášek…

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 11.09.18 13:12
@vertunka píše:
Ale menstruuje. Má v sobě teprve druhej prášek…

Jo, napsala jsem to špatně. Nenapadlo mě, že by řešila sílu menstruace při druhém prášku, spíš až tak při druhém či třetím cyklu…
Myslela jsem to tak, že při braní HA není menstruace. ;)

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5385 příspěvků 9 inzerátů 11.09.18 13:53
@jessikka píše:
Jo, napsala jsem to špatně. Nenapadlo mě, že by řešila sílu menstruace při druhém prášku, spíš až tak při druhém či třetím cyklu…
Myslela jsem to tak, že při braní HA není menstruace. ;)

Ježišmarjá, není to jedno? Krvácíš, odchází stará sliznice, čistí se děloha. V čem je rozdíl, že se tomu nesmí říkat menstruace?

jessikka
Extra třída :D 10676 příspěvků 11.09.18 13:57

@Janli Máš pravdu, do této diskuse se můj příspěvek úplně nehodí. Rozdíl v tom je veliký, nemyslím, že má smysl to tu vysvětlovat, nicméně v tomto smyslu je to skutečně jen slovíčkaření a autorka své krvácení klidně nazývat menstruací může :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama