Menstruace při první antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katerinka10
Nováček 2 příspěvky 11.09.18 12:40
Menstruace při první antikoncepci

Ahoj, beru svoji první antikoncepci Katya. A trápí mě to, že je moje menstruace pořád stejně silná. Je normální mít při brání antikoncepce silnou menstruaci? Mám v sobě teprve druhý prášek. Je možnost, že by se mi to po dobrani platicka srovnalo a neměla bych tak silnou menstruaci? Díky za odpovědi. :*

Reakce:
Le_lenaz
Stálice 98 příspěvků 11.09.18 12:47

Musíš ještě počkat než se to srvná. Je hrozně brzo. :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.09.18 12:49
@Katerinka10 píše:
Ahoj, beru svoji první antikoncepci Katya. A trápí mě to, že je moje menstruace pořád stejně silná. Je normální mít při brání antikoncepce silnou menstruaci? Mám v sobě teprve druhý prášek. Je možnost, že by se mi to po dobrani platicka srovnalo a neměla bych tak silnou menstruaci? Díky za odpovědi. :*

Dva prasky je nic :-) musis chvili pockat.. nekdy trva i par mesicu nez se telo s prasky srovna a menstruace muze byt jina nez jsi doted byla zvykla :-)

jessikka
Extra třída :D 10879 příspěvků 11.09.18 12:55

Především - nemenstruuješ, jen krvácíš.

pikola
Neúnavná pisatelka 19836 příspěvků 11.09.18 12:56

Ta menstruace prášky ovlivnit zpětně nejde, to možná budeš mít slabší tu příští.

Tichošlápek
Extra třída :D 12080 příspěvků 11.09.18 12:57

Jestli jsi teď teprve nasadila první plato a z nej mas druhy prášek, tak zatím klasicky mestruujes. Příští cyklus uz budeš mít jen krvácení ze spadu a to bude slabší

vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 11.09.18 13:00
@jessikka píše:
Především - nemenstruuješ, jen krvácíš.

Ale menstruuje. Má v sobě teprve druhej prášek…

jessikka
Extra třída :D 10879 příspěvků 11.09.18 13:12
@vertunka píše:
Ale menstruuje. Má v sobě teprve druhej prášek…

Jo, napsala jsem to špatně. Nenapadlo mě, že by řešila sílu menstruace při druhém prášku, spíš až tak při druhém či třetím cyklu…
Myslela jsem to tak, že při braní HA není menstruace. ;)

Janli
Kelišová 7216 příspěvků 11.09.18 13:53
@jessikka píše:
Jo, napsala jsem to špatně. Nenapadlo mě, že by řešila sílu menstruace při druhém prášku, spíš až tak při druhém či třetím cyklu…
Myslela jsem to tak, že při braní HA není menstruace. ;)

Ježišmarjá, není to jedno? Krvácíš, odchází stará sliznice, čistí se děloha. V čem je rozdíl, že se tomu nesmí říkat menstruace?

jessikka
Extra třída :D 10879 příspěvků 11.09.18 13:57

@Janli Máš pravdu, do této diskuse se můj příspěvek úplně nehodí. Rozdíl v tom je veliký, nemyslím, že má smysl to tu vysvětlovat, nicméně v tomto smyslu je to skutečně jen slovíčkaření a autorka své krvácení klidně nazývat menstruací může :-)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Exkluzivní zpověď kamarádky pašeračky Terezy: Od modelingu až k heroinu

Tereza Hlůšková (22), která je obviněna z pašování heroinu, nebyla jedinou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >