Menstruace přišla, ale bazální teplota je pořad vysoko

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
209
5.12.21 08:36

Menstruace přišla, ale bazální teplota je pořad vysoko

Ahoj, chci se zeptat, jestli jste to některá taky takto měla..? 8DPO jsem začala špinit. Druhy den se rozjela MS, která trvala dva dny. Další den už jen velmi slaboucká. Měřím si bazalni teplotu i při MS a tak vím, ze mi před MS vždycky spadne dolu, tento cyklus ale ne, pořad si drží okolo 37. Jak je to mozne? Těhotná si myslím, ze nejsem, nemám žádné příznaky. Nic mě nebolí.. Tak kde se stala chyba? MS skončila a teplota je pořad vysoko.. 🤨

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1633
5.12.21 09:47

Pokud jsi těhotná čerstvě tak na příznaky je fakt brzo…ty co je mají tak brzy je mají podle mě vsugerované protože miminko chtějí usilovně se snaží…já žádné příznaky neměla dokud sem neměla pozitivní test..a ten sem si dělala když sem byla konec 7 týdne :lol: do té doby nic…
Není nemozne mít MS a přitom být těhotná, být tebou udělám si test…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
5.12.21 10:11

@Vladusxx Ahoj, děkuji za reakci :-) Zítra teda zkusím koupit test, ale prijde mi divné, že MS normálně proběhla, i když nebyla tak bolestiva a tentokrat nebyly ani žádné “kusy” sliznice, proste jen klasika červená :-) Tak uvidíme, ale jak má člověk zažité, ze MS znamená, ze těhotná nejsi, tak ani moc nepremysli nad možnosti, ze by to třeba mohli byt i těhu.. :-) No, uvidíme. Dnes jsem naměřili 37.1, což je teda moje klasická poovulacni teplota.. 🤨 prijde mi, ze si to moje tělo ze mě občas děla celkem slušnou srandu :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1537
5.12.21 10:19

Možné je všechno. Moje poslední těhotenství začalo tak, že jsem dostala ms v termínu. Byla dost silná a trvala dokonce o dva dny déle. Asi 14DC jsem začala měřit bazální teplotu (ovulaci jsem mívala 20DC) a teplota na toto období byla nezvykle vysoká. Říkala jsem si, že ovulace asi proběhla dřív, ale udělala jsem si test a byla tam dálnice. Teď má malej už 4měsíce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
209
6.12.21 05:36

Ahoj holky, tak jsem pred chvíli zkoušela test a koukejte.. co myslíte? Myslíte, ze by to opravdu mohlo byt těhu? Není ta čárka moc slabá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13952
6.12.21 07:41

Uvidis za dva dny, bud bude silnější, nebo zmizí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.12.21 09:59

Nebo možná nezdařené tehu :nevim: udělají test zase zítra nebo za dva dny a uvidis, jestli bude sílit :dance:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat