Menstruace půl roku po akutní sekci

Anonymní
8.12.20 14:16

Menstruace pul roku po akutnim cs

Ahoj holky,

trochu me znervoznuje muj cyklus pul roku po porodu. Z duvodu komplikaci jsem nekojila, mliko se ztratilo brzy, prvni ms jsem mela asi 8. tyden po porodu, pak dlouho nic, dalsi prisla snad po 40 dnech, pak zase tak po 32… Pred tehotenstvim jsem mela pravidelnou jak hodinky. Uz je to 6 mesicu a ted naopak krvacim uz po 2 tydnech od posledni ms. Je normalni, ze to takto hapruje? Bricho neboli, ani nejaky diskomfort necitim, jen mam na jednom miste uplne tuhe bricho, jakoby zbytnelou delohu, tak se bojim srustu, krvaceni hrozne silne, uz drive jsem mela silnou ms, ted je to extrem. U lekare jsem byla od porodu uz 2×, kultivace v poradku. Takze me jen zajima, zda i pul roku po porodu (bez kojeni), muze byt cyklus jeste rozhazeny? Kvuli komplikacim mam za sebou i vysetreni krve, apod., nejaka anemie, apod. to neni. Diky za uklidneni.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.12.20 15:25

Ahojky,
Taky jsem po akutnim cisari (listopad 2019), taky jsem nekojila a ms jsem dostala po 8 tydnech od porodu a od te doby jsem ji nemela vubec pravidelnou a kdyz uz prisla, tak jsem myslela, ze vykrvacim. Byla jsem 2× na vyvolavacce a resila to s dr, ktery mi rekl, ze se telo dava po porodu dohromady az rok, tudiz je to normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.20 16:45
@Katchielka píše:
Ahojky,
Taky jsem po akutnim cisari (listopad 2019), taky jsem nekojila a ms jsem dostala po 8 tydnech od porodu a od te doby jsem ji nemela vubec pravidelnou a kdyz uz prisla, tak jsem myslela, ze vykrvacim. Byla jsem 2× na vyvolavacce a resila to s dr, ktery mi rekl, ze se telo dava po porodu dohromady az rok, tudiz je to normalni.

Ahoj, moc děkuji za uklidňující zprávu. Snad se to brzy srovná. Už mě napadl i nějaký zánět dělohy, když ji mám tak zbytnělou, ale ten by asi bolel :), navíc by to snad zjistili na kultivaci.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat