Menstruace se nedostavila asi 4 dny, těhotenský test je negativní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 10.09.18 12:23
Menstruace se nedostavila asi 4 dny, tt je negativní

Měla jsem dostat ms před asi 4 dni. Včera jsem si dělala tt ale byl negativní. Nevím jestli ještě zkusit nebo ne. Antikoncepci už neberu od ledna a tak nevím jestli se zadařilo. Nějak netlačíme na pilu a dáváme tomu volný průběh. Poslední dobou mě i pálí žáha, mám citlivá prsa. Vždy cítím že se mi ta “potvora” ms přijde. Teď nic. Jednou mě silně píchlo v podbřišku až jsem vyjekla, jinak nic. Jen mi trochu přišlo líto že tt byl negativní.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33330 příspěvků 10 inzerátů 10.09.18 12:45

Vydrž ještě další třeba 4 dny nebo týden a test zopakuj. Buď do té doby přijde MS, nebo se třeba objeví druhá čárka. Není potřeba hned letět k lékaři, stejně by ještě nejspíš nic neviděl a nic neřešil, akorát tě pozval za 14 dní.

Froodepo
Povídálka 32 příspěvků 10.09.18 21:37

„@Tiger-lily“ děkuji za infouvidíme :) zatím mě bolí nebo mám tlak jen v prsech

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 22:12

Po třičtvrtě roce bez antikoncepce se mi z ničeho nic nedostavila menstruace. Šla jsem na gyndu a tam mi píchli injekci na vyvolání mentruace a asi čtyři dny po ní jsem to dostala. A tento měsíc (asi 5 měsíců pro předchozím vynechání) se mi menstruace dostavila se spožděním tří dnů. Takže těhotenství to být nemusí. :nevim: :nevim:

Simik16
Nováček 4 příspěvky 22.09.18 10:28

Zpozdena MS

Ahoj holky :mavam: potrebuji poradit…jsem z toho cela nesva???v unoru sem potratila v 6tt, nasledovala revize, pak 3.mesice klid, od kvetna se snazime o mimi…MS mam pravidelnou na 100%,mam ted zpozdeni 3.dny,prsa trochu citim, ale tenkrat me bolely silene, bolesti v podbrisku mam taky nepravidelne..vcera 2.dny po vynechani MS jsem delala test a negativni???neni moc brzo? nekde sem cetla, ze se dela az tak tyden po vynechani…jsem tu novacek tak budu rada za vase rady a nazory, moc bysme si miminko prali, na mimodel. tehotenstvi priznaky nemam…to uz by me uplne slozilo☹️???

Evelina1979
Povídálka 20 příspěvků 15.10.18 11:04

Zdravím vás :oops: … Mám dotaz mentruaci jsem měla poslední dva měsíce po 26dnech… Někdy se mi stane, že to dostanu po 28dnech.Posledni menstruace byla 17.9 dle výpočtu jsem ji měla dostat v Sobotu.Do dnešního dne nic.Poboliva mě břicho střídají se mi strany…Od včera měla silně bolí hlavy a teď od rána mě chvílemi pálí žáha :roll: Jsem z toho jelen… Těhotenský test jsem si dělala v Sobotu byl jasně negativní.Mate s tím některá zkušenost?Děkuji za ;) rady…Na gyndu si samozřejmě dojdu :lol:

Simik16
Nováček 4 příspěvky 15.10.18 12:34
@Evelina1979 píše:
Zdravím vás :oops: … Mám dotaz mentruaci jsem měla poslední dva měsíce po 26dnech… Někdy se mi stane, že to dostanu po 28dnech.Posledni menstruace byla 17.9 dle výpočtu jsem ji měla dostat v Sobotu.Do dnešního dne nic.Poboliva mě břicho střídají se mi strany…Od včera měla silně bolí hlavy a teď od rána mě chvílemi pálí žáha :roll: Jsem z toho jelen… Těhotenský test jsem si dělala v Sobotu byl jasně negativní.Mate s tím některá zkušenost?Děkuji za ;) rady…Na gyndu si samozřejmě dojdu :lol:

Ja jsem mela to same, zpozdeni pres tyden, negativni TT s HCG take nic.Zajdi na gyndu udelaji ti sono a kdyztak pichnou vyvolavacku..

Evelina1979
Povídálka 20 příspěvků 15.10.18 13:15

@Simik16 Už jsem tam volala ;) Zítra ráno tam mažu.At mi píchne injekci a mám klid ..Ne tyhle čekací nervy :lol:

Monikiii
Povídálka 27 příspěvků 15.10.18 13:39

ahoj, poprvé v životě mám zpoždění, cykly mívám 28-30, dnes jsem 35.den a ms nikde, tt negativní… poslední ms byla 11.9. o miminko se snažíme. jen se chci zeptat, myslíte, že vám Dr. píchne hned zítra injekci? Já si myslím, že to zas taková doba není, aby vám ji hned zítra píchl. Budu zvědavá, doufám, že zítra napíšete, jak jste u Dr. dopadla ;)

Monikiii
Povídálka 27 příspěvků 15.10.18 13:40
@Monikiii píše:
ahoj, poprvé v životě mám zpoždění, cykly mívám 28-30, dnes jsem 35.den a ms nikde, tt negativní… poslední ms byla 11.9. o miminko se snažíme. jen se chci zeptat, myslíte, že vám Dr. píchne hned zítra injekci? Já si myslím, že to zas taková doba není, aby vám ji hned zítra píchl. Budu zvědavá, doufám, že zítra napíšete, jak jste u Dr. dopadla ;)
@Evelina1979 píše:
@Simik16 Už jsem tam volala ;) Zítra ráno tam mažu.At mi píchne injekci a mám klid ..Ne tyhle čekací nervy :lol:

viz níže

Evelina1979
Povídálka 20 příspěvků 15.10.18 14:04

@Monikiii No nevím jestli mi ji píchne hned :lol: To si myslím jenom já a má hlava :D Mám už tři dny spozdeni :zed: Před 5ti lety jsem měla také spozdeni doktorka mi dala test ten byl negativní, poté mi udělala ultrazvuk také nic a hned mi pichla injekci :roll: Od včera mě bolí hlava to jsem nikdy neměla,ale prisuzuji to k té opožděné menstruaci jinak nevím :nevim:

Evelina1979
Povídálka 20 příspěvků 15.10.18 14:08

@Monikiii Určitě zítra vědět dám :palec: Třeba to dneska během dne dostanu nebo zítra ráno :think: A doktorka nebude potřeba :? Ale pořád v koutku duše doufám, že by to mohlo vyjít :hug: :srdce:

Evelina1979
Povídálka 20 příspěvků 15.10.18 14:10
@Evelina1979 píše:
@Monikiii Určitě zítra vědět dám :palec: Třeba to dneska během dne dostanu nebo zítra ráno :think: A doktorka nebude potřeba :? Ale pořád v koutku duše doufám, že by to mohlo vyjít :hug: :srdce:

Teď jsem si dělala TT test sněhově bílý :roll: Ale zase otázka dělám ho brzo nedělám ho brzo :think:

Monikiii
Povídálka 27 příspěvků 15.10.18 14:43

@Evelina1979 pokud už máte zpoždění, na tt asi brzo není…tak uvidíte, uvidíme .) Byl by to pro nás zázrak a neskutečné štěstí :*

Evelina1979
Povídálka 20 příspěvků 15.10.18 14:49

@Monikiii no to by tedy byl :srdce: Mám už syna je mu 15 let :) Dalšího cvrčka by jsme si moc přáli :hug: Držím palečky i vám :hug:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >