Menstruace se nedostavila. Je to normální?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.11.21 06:59

Menstruace se nedostavila. Je to normální?

Dobrý den, menstruace už mi 1 den mešká což se mi ještě nikdy nestalo. Beru antikoncepci a vždy přišla i ve stejný čas a den. Teď jsem 3 měsíce nedělala sedmidenní pauzu může to být tím? Nebo můžu být těhotná? Čípek mám tak že na něho skoro nedosahnu a je tvrdy. prosím pomoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3036
18.11.21 07:52

Jestli berete pravidelne hormonalni antikoncepci, tak je pravdepodobnost tehotenstvi miziva. Prectete si pribalovy letak. U mnoha antikoncepci pisi, ze se krvaceni vubec nemusi dostavit. Muzete si udelat pro jistotu test. Stoji v drogerii par korun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36800
18.11.21 07:57
@Anonymní píše:
Dobrý den, menstruace už mi 1 den mešká což se mi ještě nikdy nestalo. Beru antikoncepci a vždy přišla i ve stejný čas a den. Teď jsem 3 měsíce nedělala sedmidenní pauzu může to být tím? Nebo můžu být těhotná? Čípek mám tak že na něho skoro nedosahnu a je tvrdy. prosím pomoc

Bude to tou pauzou, když jsi jela v kuse.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 08:13

@Russet myslíte že přijdou? Nebo že se to srovná?

• Citovat
  • Nahlásit
65166
18.11.21 08:28

Když neděláš pauzu, tak si to rozhodis. Ne nadarmo se ta pauza má dělat, že :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 08:55

@martina.se jsem si tu menstruací potřebovala oddálit protože jsem byla s přítelem na cestách. Myslíte že se to srovná a že přijde? Ještě teď nebo až příští cyklus.

• Citovat
  • Nahlásit
20882
18.11.21 09:19
@Anonymní píše:
@martina.se jsem si tu menstruací potřebovala oddálit protože jsem byla s přítelem na cestách. Myslíte že se to srovná a že přijde? Ještě teď nebo až příští cyklus.

Zkuste si něco načíst o fungování HA a krvácení při pauze. Žádnou MS nemáte, pouze krvácení z vysazení. Opravdu není nic, co by se melo rovnat. U některých druhů HA nemusíte dokonce krvácet vůbec ani v pauze. Je možné, že krvácet začnete později.

Pokud berete HA přesně, pak není důvod plašit a řešit to. Opravdu bych si nastudovala něco o hA, zbytečně řešíte něco, co vlastně k řešení ani není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20882
18.11.21 09:24
@martina.se píše:
Když neděláš pauzu, tak si to rozhodis. Ne nadarmo se ta pauza má dělat, že :think:

To není pravda. Ta pauza ani nemusí být. Není potřeba, A není, co rozhazovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65166
18.11.21 09:29
@P4ja píše:
To není pravda. Ta pauza ani nemusí být. Není potřeba, A není, co rozhazovat.

Jak u které ha

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20882
18.11.21 09:32
@martina.se píše:
Jak u které ha

A ty víš, že zakladatelka má tu, uk které to vadí? Já předpokládám, že pokud protáhla platíčka, tak to má načtené a ví, že se to může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36800
18.11.21 10:15
@Anonymní píše:
@Russet myslíte že přijdou? Nebo že se to srovná?

Snad jo. Nejsou to měsíčky. Je to krvacení z vysazení. Možná teď budeš leda špinit a klasické krvácení až po dalších 3 týdnech :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36800
18.11.21 10:17
@martina.se píše:
Když neděláš pauzu, tak si to rozhodis. Ne nadarmo se ta pauza má dělat, že :think:

Já jsem to taky udělala a krvácení se dostavilo. Existují i HA, které bereš pořád. Máš tam jen odlišně barevné pilulky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.21 12:53

@Russet mám bolesti ale krev nikde. :( mam trochu strach

• Citovat
  • Nahlásit
36800
18.11.21 13:16
@Anonymní píše:
@Russet mám bolesti ale krev nikde. :( mam trochu strach

Nic to není. Jdi se projít na vzduch a buď se to spustí nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.11.21 04:43

Ahojly chci se zeptat jestli někdo náhodou nebral norethisteron zentiva na oddálení menstruace? Já ho vždycky brala 3 dny před menstruaci.. Jenže teď přišla dřív mám jen špinění vzala jsem jsi hned jeden prášek. Kdy by měla menstruace ustát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat