Menstruace se nedostavila, pomohou homeopatika?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 10.01.18 13:51
Menstruace se nedostavila-zabiraji Vam homeopatika?

Ahojky, muj pribeh uz jsem psala(po vysazeni HA uz se pul roku nedostavila menstruace a snazimense o mimi). Mate nektera z Vas zkusenosti s homeopatiky? Mohou pomoci? Dekuju moc

Nejnovější recenze z kategorie Vitamíny a doplňky stravy

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 804 příspěvků 10.01.18 14:46

Jako první možnost bych zvolila kontryhel. Ten snad pomůže fakt každé. Nebo teda musíš zmínit, jestli pro nastartování cyklu něco děláš, nebo to půl roku vůbec neřešíš.

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 10.01.18 14:48

Mně pomohly kapky Gynex a cvičení hormonální jogy.

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 10.01.18 15:05

V cernu 2017 jsem vysadila antikoncepci, protoze bychom chteli miminko. Bohuzel jsem ji brala od 16 let a prvni menstruaci jsem dostala az dost pozde, asi kdyz mi bylo 15, ale byla pravidelna a bezproblemova.
Doktor mi na konci srpna dal vyvolavaci injekci-nic.
V zari jsem dostala hormonalni lecbu dvakrat za sebou, po ktere jsem to dostala presne na den.
Ted jsem dobrala posledni hormony 5.12. A 6.12. Jsem to dostala. Menstruace trvala asi ctyri dny. Jenze ted jsem to mela dostat 6.1.2018 a nic.
Cvicim uz dva mesice hormonalni jogu, mam jecmen a chlorellu, piju hermanek a malinik.
Myslite, ze byste mi mohla prosim neco poradit?

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 10.01.18 15:37

Ja brala Gynex - bylinky, ovlivnuji drahu poceti, a pila kontryhel - pomaha rustu sliznice pro zahnizdeni oplodneneho vajicka ;) at se brzy zadari ;) (ja teda brala ne, ze by to neslo, ale po potratu a zadarilo se pak hned)

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 10.01.18 16:07

A gynex jsou v kazde lekarne? A to je jedna znacka? A kontryhel je caj?:) dekuji

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 10.01.18 16:13

@Adellaid zkus se poptat, mozna ti objednaji…v Benu a Dr Maxovi maji, ale jestli bez objednani nevim…a kontryhel je caj - ja mela ve forme sypaneho primo od bylinkare ;)

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 10.01.18 16:25

@Kukacka123 V Maxovi jedině přes e-shop a jinak jsem je objednavala na energiezprirody

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 10.01.18 16:29

@P4ja ja prave taky vzdy jen pres eshop, aj v Benu ;) ono i na netu bude vice stranek, musi zakladatelka pohledat ;)

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 10.01.18 16:31

@Kukacka123 jj, ono v te energii se da nejak zaridit clenstvi a neco je lacinejsi, nvm

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 10.01.18 17:04

Dekuji holky a jeste jsem hodne cetla o kapickach jerab ptaci, jaky na ne mate nazor?

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 10.01.18 17:59

Na prvním místě doporučuji Gynex, objednávala jsem na lékárna. cz

Adellaid
Povídálka 34 příspěvků 10.01.18 18:38

Tenhle? A po jake dobe se ti to zlepsilo? Pokud se muzu ptat????

P4ja
Závislačka 4910 příspěvků 10.01.18 19:55

Každá to má jinak a každé to trvá jinak dlouho.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama