Menstruace trvala 2 dny, téměř nebolestivá, můžu být těhotná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymka.D.
Kecalka 324 příspěvků 01.01.19 21:00
Menstruace trvala 2 dny, téměř nebolestivá, můžu být těhotná?

Ahoj holky, na začátku listopadu jsem byla na drillingu vaječníků, následující cyklus jsem dostala clostilbegyt, estrofem a duphaston. Po clostilu jsem měla 4 dozrávající folikuly, dostala jsem injekci ovitrelle a snažili jsme se. Asi už týden před ms mě docela dost pobolíval podbřišek, menstruaci jsem nakonec dostala přesně 28. den cyklu, ale neměla jsem takové bolesti, jako obvykle a trvala jen 2 dny. Test jsem si dělala asi tak 5 dní po ms a byl negativní. Ale cítím se pořád divně. Pořád mě pobolívá podbřišek a střídavě oba vaječníky. Ani jsem nepoznala, kdy by případně byla ovulace, protože vaječníky bolí střídavě od menses oba. Do toho mě ještě hrozně začala bolet levá kyčel a koleno a zadek na levé straně. Další tt jsem si nedělala, zítra jdu totiž k doktorce. Napadá mě, jestli můžu být těhotná i přesto, že jsem dostala menses. Podbřišek pořád pobolívá a cítím tlak v břiše i při sexu. A pořád mám chuť na sladké… mám nafouklé břicho. Měly jste to některá taky tak? Vím, že bych měla počkat do zítřka, ale už to nemůžu vydržet a potřebuju o tom s někým pokecat :mrgreen:

Reakce:
Kristynka22
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 01.01.19 21:08

Já dostala MS o hodně dříve než měla přijít (normálně mívám cykly spíše delší, nikdy ne kratší) klasicky mírné křeče, krvácení cca 3 dny (normálně 5) no a v 8. týdnu jsem zjistila, že to nebyla MS ale asi krvácení od uhnízdění, bylo to tak 3-4 dny po styku :lol:

Anonymka.D.
Kecalka 324 příspěvků 01.01.19 21:12
@Kristynka22 píše:
Já dostala MS o hodně dříve než měla přijít (normálně mívám cykly spíše delší, nikdy ne kratší) klasicky mírné křeče, krvácení cca 3 dny (normálně 5) no a v 8. týdnu jsem zjistila, že to nebyla MS ale asi krvácení od uhnízdění, bylo to tak 3-4 dny po styku :lol:

Ja právě mívám cykly taky spíš delší. Zhruba tak 30-denní, někdy i delší. Tak mě to překvapilo. Ani bolesti jsem neměla takové, jako obvykle. Tak doufám, že to bude těhotenství, snažíme se už rok a půl, laparoskopie prokázala lehce polycystické vaječníky, ale jinak vše v pořádku průchodné, na hormony jsem reagovala, tak bych si těhotenství moc přála:-)

Váš příspěvek
Reklama