Menstruace uprostřed cyklu pár dní po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michaelalala
Stálice 88 příspěvků 30.12.16 14:23
Menstruace uprostřed cyklu par dni po ovulaci

Ahoj holky, jelikož jsou svátky a na gyndě nikdo nezvedá telefony, obracím se aspoň na vás.. Nevíte, čím může být způsobena menstruace 2 dny po prokazane ovulaci? Ovuluji vždy 16DC někdy 17DC, tentokrát to bylo minulou středu 17DC, jak podle bolesti, tak podle bt. A v pátek jsem to dostala a mám to do teď, což je týden, normálně menstruuji maximálně 5 dní. Jsem z toho vydesena a naprosto unavená. Myslíte, že se to prostě občas stává, nebo bych měla pelasit k doktorce, hned jak tam bude?
Děkuji Misa

Reakce:

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 30.12.16 15:08

@Michaelalala urcite k lekari

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 30.12.16 15:11

U mě slabounký menses se začal objevovat někdy na jaře..celé léto jsem se s tím trápila, nevěděla jsem vůbec, kdy to zase příjde.. Až teď nedávno mi doktor napsal léky a musím říct, že zatím dobrý, ale jsou to hormany no.. Bylinkové čaje u mě nezabraly a kapky gynex mi lékař nedoporučil.

Genovesa
Extra třída :D 11224 příspěvků 30.12.16 15:21

@LLenule111 u me moc nepomohly ani ty hormony. Momentalne jsem skoncila u homeopatky. Lekar si se mnou nevi rady :nevim:

Michaelalala
Stálice 88 příspěvků 31.12.16 07:04

No to mi holky neříkejte, že do mě bude rvát hormony

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >