Menstruace uprostřed cyklu pár dní po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaelalala
Stálice 88 příspěvků 30.12.16 14:23
Menstruace uprostřed cyklu par dni po ovulaci

Ahoj holky, jelikož jsou svátky a na gyndě nikdo nezvedá telefony, obracím se aspoň na vás.. Nevíte, čím může být způsobena menstruace 2 dny po prokazane ovulaci? Ovuluji vždy 16DC někdy 17DC, tentokrát to bylo minulou středu 17DC, jak podle bolesti, tak podle bt. A v pátek jsem to dostala a mám to do teď, což je týden, normálně menstruuji maximálně 5 dní. Jsem z toho vydesena a naprosto unavená. Myslíte, že se to prostě občas stává, nebo bych měla pelasit k doktorce, hned jak tam bude?
Děkuji Misa

Reakce:
Genovesa
Extra třída :D 11256 příspěvků 30.12.16 15:08

@Michaelalala urcite k lekari

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 30.12.16 15:11

U mě slabounký menses se začal objevovat někdy na jaře..celé léto jsem se s tím trápila, nevěděla jsem vůbec, kdy to zase příjde.. Až teď nedávno mi doktor napsal léky a musím říct, že zatím dobrý, ale jsou to hormany no.. Bylinkové čaje u mě nezabraly a kapky gynex mi lékař nedoporučil.

Genovesa
Extra třída :D 11256 příspěvků 30.12.16 15:21

@LLenule111 u me moc nepomohly ani ty hormony. Momentalne jsem skoncila u homeopatky. Lekar si se mnou nevi rady :nevim:

Michaelalala
Stálice 88 příspěvků 31.12.16 07:04

No to mi holky neříkejte, že do mě bude rvát hormony

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >