Menstruace v šestinedělí nebo čištění

Anonymní
21.4.21 23:01

Menstruace v šestinedělí nebo čištění

Ahoj holky, chtěla bych se jen zeptat jsem měsíc a 4 dny po porodu..(sekci). První 2 týdny jsem měla očistky klasika pak 3 týden jsem měla jen lehce nahnědlý výtok a dnes ráno jsem začala silně krvácet (na papíru jdou vidět i srazeniny krve) mohla jsem dostat menstruaci v šestinedělí nebo to je hodně silné čištění? (nekojim)
Po prvním porodu který byl taky císařem a nekojila jsem tak jsem první MS dostala po 9 měsících až, tak že vůbec nevím. Děkuji předem všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.4.21 23:07

Po druhem porodu jsem to mela stejne, skoncily ocistky a ihned s jednodenni pauzou prisel klasicky cyklus. Taky jsem nekojila.
Chvili jsem premyslela, jestli se nevratily ocistky, ale kdyz po 28 dnech prisel dalsi cyklus, pochopila jsem, ze to uz byl prvni cyklus po porodu.
Po prvnim porodu jsem mela prvni cyklus az po 3 mesicich, kojila jsem jen v sestinedeli.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 23:13

Nekojila jsem a po porodu jsem mela prvi ms ještě v 6 neděli

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.4.21 23:35

Já měla menzes v šestinedělí i při kojení u všech porodů…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 06:32

A je normální že je tak hrozně silná že po 20 minutách musím lítat na WC a prebalovat se? 🤣 Včera jsem musela na poštu tak jsem se na tu chvíli zajistila tamponem (poštu mám vedle baráku) a když sem přišla domů vložka byla ve stavu jako kdybych tampon neměla.. Až mě ta síla toho děsí 🙄 nikdy jsem takovou MS neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
382
30.4.21 11:30
@Anonymní píše:
A je normální že je tak hrozně silná že po 20 minutách musím lítat na WC a prebalovat se? 🤣 Včera jsem musela na poštu tak jsem se na tu chvíli zajistila tamponem (poštu mám vedle baráku) a když sem přišla domů vložka byla ve stavu jako kdybych tampon neměla.. Až mě ta síla toho děsí 🙄 nikdy jsem takovou MS neměla.

Pred otehotnenim jsem mivala slabou nebo normalni MS. Po druhem porodu jsem take dostala prvni MS jeste behem sestinedeli, a to pri plnem kojeni. Po prvnim porodu me velmi neprijemne prekvapila sila MS. A s kazdym dalsim porodem se jeste zesilovala. Po tretim porodu byla cca takova, jakou popisujete vy. Po navratu MS po prvnim a druhem porodu jsem otehotnela do 6 mesicu, takze nedokazu rict, jestli by se MS casem zeslabovala. Po tretim porodu jsem otehotnela cca 2 roky po navratu MS. Rekla bych, ze MS se cca rok po navratu zacala malicko zeslabovat, ale porad to byla hruza. Take jsem uzivala Ascorutin, coz mozna melo vliv na zeslabeni. Gynekolog mi na to rekl, ze jedine, jak mi muze pomoct, je nasazeni HA, coz jsem po predchozich zkusenostech odmitla. Druhe, treti a ctvrte otehotneni se mi podarilo pri kojeni, takze ani nedokazu rict, jak by moje MS vypadala po ukonceni kojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
382
30.4.21 11:32
@Anonymní píše:

A jinak jsem cetla, ze by mohly pomoct nejake bylinne kapky, ale uz jsem zapomnela jejich nazev. Opet kojim a MS se nastesti zatim nevratila. Nebo pry jeste tradicni cinska medicina od opravdu kvalitniho terapeuta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat