Slabá menstruace, je šance, že jsem těhotná?

Anonymní
22.2.21 13:52

Menstruace v tehotenství mužů být těhotná

Zdravím, chtěla bych se zeptat, měla jsem menstruaci opozdenou 14dní, menstruace dorazila, ale je slabší, mužů být těhotná? A mužů si udělat test i když mám menstruaci? Měla jsem pocit, už před menstruaci, ze jsem těhotná, i teď mám hrozně nafouklé břicho, jakoby tam něco bylo

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.2.21 14:07

Možný je všechno, tak se zvedni, jdi do drogérky nebo lékárny, kup si těhu test, vrať se domu a udělej si ho. Je to asi nejspolehlivější věc (tady z nás všech), která ti řekne jestli jsi nebo nejsi těhu.

• Citovat
  • Nahlásit
13364
22.2.21 14:37
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat, měla jsem menstruaci opozdenou 14dní, menstruace dorazila, ale je slabší, mužů být těhotná? A mužů si udělat test i když mám menstruaci? Měla jsem pocit, už před menstruaci, ze jsem těhotná, i teď mám hrozně nafouklé břicho, jakoby tam něco bylo

Ahoj,

pro klid duše bych řekal - pokud si nejsi jistá, tak TESTUJ.

Třeba moje mamka v těhotenství menstruaovala semnou do 4měsíce a s bráchou první měsíc. U mě bylo jasné, že prostě proběhla slabounká, ale menstruace, u bráchy si celou dobu mysleli, že je nedonošený…

Udělej si test, bude tě to stát jen čas a pár korun, ale budeš mít jasno. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.2.21 14:59

Určitě zkus ten test😆 moje mamka menstruovala do 4. měsíce. Pak až zjistila že je v tom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9902
22.2.21 16:53

Nechápu, proč si už netestovala, když si měla 14 dní zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 18:05

Menstruace nebo muzu byt tehotna?

Ahoj holky, posledni dobou to bylo s ditetem narocne a asi tou unavou apod se mi zacala spozdovat ms az jsem ji dvakrat vubec nedostala.
Minuly mesic prisla, zacala jsem spinit nejdrive asi 3 dny a potom silneji. Nakonec trvala celkem 11 dni.
15 den od zacatku spineni jsem zakrvacela, nikdy se mi to mimo ms nestalo, az potom me napadlo, ze to mohla byt ovulace.
Dva dny pote jsme se snazili zadelat.
Ted zpetne si rikam, jestli to krvaceni byla ovulace, jestli ten styk nebyl uz pozde :think:
9 den od styku jsem zacala drobne spinit.
Dnes je to 4 den, co jeste trosicku spinim.
Mam dva dny do ms.
Napadlo me, ze by to mohla byt nidace. Ale mozna se mi cyklus zkratil a zacala jsem spinit uz 26 den od posledniho prvniho dne ms :think:
Vzdycky jsem mela cyklus spise 31 dni nekdy 30.
Asi se mi rozjizdi ms a zacala byt po te pauze slaba nebo jina a nebo podle vasich zkusenosti myslite, ze muzu byt tehotna?
Vcera rano na testu snehobilo.
Nevim, jestli uz by ted musel jit videt aspon duch :think:
Budu moc rada za vase zkusenosti a rady.
Za par dni se to stejne ukaze budu muset pockat ja vim, a moc sanci tomu stejne nedavam.
Ale zajima me jak to chodi jinde treba pro priste :)

• Citovat
  • Nahlásit
22.2.21 18:29

Ja mela za to, ze mam jen slabsi MS a tak me ani nenapadlo, ze to vyslo. Podle Dr to bylo krvaceni z uhnizdeni vajicka. Udelej si test hned rano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.2.21 18:47

@mandle-v-cokolade dekuju. Prosim te a kdy jsi mela pozitivni tt? A ta ms ti zacala v terminu? :)

• Citovat
  • Nahlásit
22.2.21 19:12
@Anonymní píše:
@mandle-v-cokolade dekuju. Prosim te a kdy jsi mela pozitivni tt? A ta ms ti zacala v terminu? :)

Zacla jsem krvacet myslim o den driv nez termin ms. Tim ze jsem si myslela ze MS dorazila, tak jsem test ani nedelala. To az pozdeji-az jsem zacala mit nejake priznaky (hlasity tlukot srdce, porad hlad ale na nic chut atp) rekla bych, ze tak mesic po ovulaci, pri ktere jsem otehotnela. Takze hned telefonat na gyndu s tim, ze je to blbost, ze jsem prece menstruovala a pry to jde, jen to neni MS ale uhnizdovani vajicka, i kdyz to zene muze pripadat stejne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.2.21 16:56

MS/slabá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat vás zkušených lidí a poprosit o vás názor děkuji. Začátkem února jsem měla pravydelnou ms která se mi dostavila 2.2.trvala 4 dny. od doby kdy mi to skončilo jsem se cítila ne svá unavená malatna a co jsem snědla ze všeho mi je na bliti když jsem si dělala test negativní s přítelem se snažíme o miminko nějakou dobu beru už měsíc a půl pregnafolin…castecne pichance pod briskem caste chozeni na záchod a teď 27.2 jsem to dostala znova ale slabé no nevím jsem myšlenkami všude a nikde :roll: :roll: :roll: děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
6.4.21 11:28

Slabá menstruace a negativní test

Ahoj holky, jdu za vama s prosbou o radu, začala mi menstruace 31.den, což mám tak plud minus 1 den pravidelně, ale po 2 dnech je úplně pryč, probíhala v takovém stylu že jsem ji skoro neměla, žádná hrev, spis taková růžová až do hněda, bolesti jsem měla jako při ms. Moje normální MS takhle nikdy nevypadala. Na gyndu jdu v pátek příští týden a radila jsem se se sestřičkou, ta mi řekla ať udělám test. Test jsem udělala a je negativní, tak nevím co si mám o tom myslet, jestli je ještě brzo, nebo je to něco jiného. Antikoncepci neberu skoro rok a s manželem by jsme prcka chtěli. Před půl rokem se nám to povedlo, ale bohužel to bylo zamlkle těhotenství u a musela jsem na revizi.
Děkuji moc za odpovědi a rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat