Reklama

Menstruace - zapáchající hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 12:45
Menstruace - zapachajici hlen

Zdravim, pisu anonyme, pro me citlive tema.
Nedavno jsem si koupila menstruacni kalisek.
Je vyborny! Ale dnes, kdyz jsem ho po ranu cistila- byla uvnitr krev jako vzdy ale okolo nej byl hlenovity vytok ktery silne zapachal, asi jako hniloba.Pri tom si kalisek menim stejne jako tampon ihned po probuzeni..Vite nekdo o co se muze jednat? Omlouvam se Vam za naturalni popis.. :oops:

Reklama

Reakce:

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 11.10.18 13:18

Mohl by se vám tam rozjíždět nějaký zánět - nezávisle na kalíšku.

Po zbytek menstruace používejte vložky, ať se tam nic nehromadí a pokud by se objevily nějaké obtíže, tak na gynekologii.

Kalíšek důkladně dezinfikujte.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:41
@Ou píše:
Mohl by se vám tam rozjíždět nějaký zánět - nezávisle na kalíšku.

Po zbytek menstruace používejte vložky, ať se tam nic nehromadí a pokud by se objevily nějaké obtíže, tak na gynekologii.

Kalíšek důkladně dezinfikujte.

Moc Vam dekuji za odpoved.
Jeste se chci zeptat,zda nevite jestli muzu pouzit na vycisteni vyplach? :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Slezáček: Socha Věry? Když si Majka z Gurunu podává ruku s Bakalou

Socha Věry Špinarové, nově odhalená v Ostravě, se mi nelíbí. Ne že by mi... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >