Menstruace - zapáchající hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 12:45
Menstruace - zapachajici hlen

Zdravim, pisu anonyme, pro me citlive tema.
Nedavno jsem si koupila menstruacni kalisek.
Je vyborny! Ale dnes, kdyz jsem ho po ranu cistila- byla uvnitr krev jako vzdy ale okolo nej byl hlenovity vytok ktery silne zapachal, asi jako hniloba.Pri tom si kalisek menim stejne jako tampon ihned po probuzeni..Vite nekdo o co se muze jednat? Omlouvam se Vam za naturalni popis.. :oops:

Reakce:
Ou
Kelišová 5405 příspěvků 11.10.18 13:18

Mohl by se vám tam rozjíždět nějaký zánět - nezávisle na kalíšku.

Po zbytek menstruace používejte vložky, ať se tam nic nehromadí a pokud by se objevily nějaké obtíže, tak na gynekologii.

Kalíšek důkladně dezinfikujte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:41
@Ou píše:
Mohl by se vám tam rozjíždět nějaký zánět - nezávisle na kalíšku.

Po zbytek menstruace používejte vložky, ať se tam nic nehromadí a pokud by se objevily nějaké obtíže, tak na gynekologii.

Kalíšek důkladně dezinfikujte.

Moc Vam dekuji za odpoved.
Jeste se chci zeptat,zda nevite jestli muzu pouzit na vycisteni vyplach? :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >