Reklama

Menstruace zpoždění, test negativní, BT se zvyšuje

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kliss
Povídálka 13 příspěvků 16.03.18 20:58
Menstruace zpozdeni, test negativni, BT se zvysuje

Ahoj damy, slecny, devcata,
Pravidelne ctu vase prispevky a nyni budu i vkládat ja, jelikoz se s nekym uz musim poradit…
Mam zpozdeni 6dni, ale tehu testy negativni -ani duch, par dni mam krece a bolesti nohou a celkove jsem vazne dost unavena…pri terminu ocekavane menstruace jsem 2 dny velmi malo spinila( tak ze jen asi 5× na toaletnim papiru bylo trochu hnede)…prsa me pobolivavaji, ale to se mi deje i u PMS a nyni mi jeste zacala vzrustat BT: 36,4; 36;5 a dnes 36,6…mam nizsi teploty, ale pred mrchou by mela klesat…ja dve deti uz mam ale posledni tehu pred 7 roky, takze si ty zacatky vubec nepamatuji…prosim zkuste mi nekdo poradit nez pujdu za Dr. :D Moooc dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 16.03.18 21:03

Ty teploty takhle nic neřeknou. Chtělo by to měřit celý cyklus. Zkusila bych test za dva dny a potom zavolala dr

Kliss
Povídálka 13 příspěvků 16.03.18 21:08
@lachtanice86 píše:
Ty teploty takhle nic neřeknou. Chtělo by to měřit celý cyklus. Zkusila bych test za dva dny a potom zavolala dr

Merim si kazdy denva tohle mi pripada zvlastni prave :roll:

lachtanice86
Kelišová 5713 příspěvků 16.03.18 21:14

@Kliss tak sem hod celý graf.

Kliss
Povídálka 13 příspěvků 16.03.18 21:42

@lachtanice86 ha tak to bude orisek…trochu problem s appkou jak ji ulozit na obrazek…nic nenabizi :pocitac:

ugluk
Hvězda diskuse 42158 příspěvků 16.03.18 21:51

Není pravidlem, že nutně musí klesat, mně sice většinou ano, ale také byly cykly, kdy se držela vysoko až do příchodu MS. Nevím, jaké máš teploty normálně, většinou je tohle na těhotenství dost nízko. Cyklus byl ovulační? Pokud ano, ovulace byla kdy?
Pokud byl anovulační, může se dít cokoliv, popř. může ovulace dojít s velkým zpožděním a s teplotama dělat tohle. Pokud byl ovulační, už máš po obvyklé době své luteální fáze? Nebo to je těch 6 dní? O 6 dní delší luteální fáze by opravdu mohla značit těhotenství, ale může to být i taková výjimka, jako třeba cysta žlutého tělíska…
V každém případě, pokud MS nedorazí, jistotu může dát test z krve, ten je stoprocentní. Při delším meškání a těchhle potížích bych zašla k doktorovi, ať mrkne, co se tam vlastně děje.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 16.03.18 21:54

Tři teploty ti vůbec nic neřeknou. Nejsou nijak vysoké, ale nemáme srovnání s ostatními teplotami. Můžeš být v jakékoliv fázi cyklu. To špinění mohlo být třeba i ovulační, kdo ví. Mohlo dojít k opoždění ovulace, hormonální rozkolísanosti, čemukoliv. Pokud by byly již příznaky těhotenství, jistě by se to projevilo i na testech. Takže bych zkusila BT pravidelně a uvidíš, co zjistíš.

Kliss
Povídálka 13 příspěvků 16.03.18 22:04

Ovulaci jsem mela 25.2. takze ted je to 19dni po ovu, cyklus mam po 28 dnech a docela pravidelne :roll:…nikdy nemam pri ovulaci ani kolem ovulace spineni…ach jo…ted jsem s toho jeste vice zmatena nez predtim, takove zpozdeni nemivam a BT pred mrchou se mi snizuji vetsinou az na 36,2 a ted se mi zvysuji

Kliss
Povídálka 13 příspěvků 16.03.18 22:08

Mam dva kluky a strasne bych si prala holcicku, ale nejak se nam to nedari a ted bleskla mala jiskricka nadeje, ale testy tomu nenaznacuji…takze asi nic :,(

ugluk
Hvězda diskuse 42158 příspěvků 16.03.18 22:23

Tak při takovémhle zpoždění bych si opravdu v pondělí zašla k doktorovi, nechala nabrat krev a tak vůbec. Těhotenství je s negativními testy 19.DPO velmi nepravděpodobné, nejsi-li jedna z těch velmi vzácných výjimek, který se testy z močí neukazují.

Kliss
Povídálka 13 příspěvků 16.03.18 22:27

No taky si myslim…v pondeli pujdu k Dr. tak uvidim co mi rekne…snad to nebude nic vazneho, ty dva dny budou ale pekne utrpeni

mattule
Závislačka 3194 příspěvků 16.03.18 22:38

Tak to by mě zajímalo, jak to dopadne… ještě mě napadá, jestli to nemůže být mimoděložní, když teplota roste, ale test nic neukazuje

ugluk
Hvězda diskuse 42158 příspěvků 16.03.18 22:40

I při mimoděložním by měl být test pozitivní, hCG tam je.

Martik17
Povídálka 23 příspěvků 16.03.18 23:28

@Kliss já jsem měla ještě 12 dní po očekávané MS negativní tt, takže je všechno možné ????

Kliss
Povídálka 13 příspěvků 17.03.18 06:47

@Martik17 a pak jsi mela jak silnou druhou /?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama