Reklama

Menstruace/nemenstruace po 5 dnech od menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 05.01.17 20:46
Menstruace/nemenstruace po 5 dnech od menstruace

Mám takový problém. Od října mám děsně slabou menstruaci. Spíš takové špinění, nebo taková ta menstruace v 6/7 dni. Na druhou stranu trvalo to přesně 7 dní, a za měsíc přišla na den přesně. Jenže v prosinci jsem měla zánět oka, kapala si antibiotika a šup ve stejný den přišla menstruace (o týden dřív) a teda v pěkné síle. Bolesti jak blázen, kdy jsem uvažovala jestli se v sedě pozvracím nebo ne. Od záchoda jsem se nemohla moc vzdalovat, no hnus. Ale přežila jsem s tím, že jdu 10.1. na gyndu tak to tam řeknu. Mohlo tu menstruaci vyvolat ty kapky s antibiotikami do oka? No a včera (po 5 dnech od skončení té menstruace) šup a zase špinění a takové to, jak v říjnu/listopadu. Tak si říkám hm supr, co to sakra je? Jenže dneska zas nic. Až před chvíli, když jsem byla na velké, tak na jednou zase to špinění. Jakoby (teď promiňte ten popis) by to se to ze mě dostávalo jen tlačením:p Ale jinak žádné bolesti břicha, jen trochu hlava, a jsem unavená a vlasy se mi děsně mastí, prostě jak při menstruaci. Stalo se Vám někdy něco podobné? Už jsem z toho vážně unavená, protože není měsíc, kdyby mi tělo nezačalo stávkovat :( A to mi je 27 a ne nejsem těhotná a ani nemůžu být ;)

Reklama

Reakce:

meykeena
Povídálka 19 příspěvků 05.01.17 21:37

Nemyslim si, ze by to atb vyvolala :think:. Jeste jsem se s tim nikdy nesetkala a to jsem zdravotní sestra.. Nepřipadá mi to normální, je dobře, ze jdes k Dr. moc bych s tim neotálela..

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 05.01.17 21:51

Moji kamaradce se takhle projevoval zanet vajecniku..jeste ze jdes k dr :think:

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 05.01.17 22:11

@meykeena ach supr, mohla bych si další záhadu chatrného zdraví připsat :p
@saphire hm supr, fakt jak se sre tak se sre :(

meykeena
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 06:29

Pokud chodíš na pravidelné prohlídky, tak to nebude nic vážného :hug:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 19:07
Krvácení

Ahoj, nevím jestli to úplně patří do téhle diskuse, ale dnes jsme měli s přítelem sex, mám den po menstruaci, a začala jsem krvácet se stejnou intenzitou jako první den menstruace. Je to normální? Trochu se bojím

Děkuju za odpověď

meykeena
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 19:13

Pokud krvacis hodne silne, tak to urcite neni normalni a jdi na gyndu! Pokud ale jen tak slabe, tak to muze byt narušením sliznice a neni proc se plasit. Muze to byt normální. Zalezi na tom jaky to byl sex, jestli nejakej tvrdsi…

Glumka
Kecalka 326 příspěvků 06.01.17 21:22

@meykeena mno ehm :D jednou za rok tam dojdu :D

meykeena
Povídálka 19 příspěvků 06.01.17 21:41

@Glumka tak to je v poradku :-)

aadisabeba
Nováček 7 příspěvků 23.03.17 21:33
Pomoc

Ahojte uz sem tady zakladala diskuzi asi pred tydnem ale nejak to asi nechtej schvalit.. potrebovala bych porad uz 2 roky neberu HA a stale nemam pravidelnou ms. Moc me to netrapilo ale uz 5 mesicu se snazime o miminko a nedari se zatim. Pritel mi ale rekl jestli to neni mnou, nemyslel to zde. Jen narazel na to ze nemam pravidelnou ms, tudiz aji ovu mam rozhazene a pokazde uplne jinak.. pred 6dny jsem dostala ms jestli to tak muzu nazvat protoze jsem jen lehoulince spinila a zase pokud se to da nazvat spinenim. ( mela jsem cely den slipovou vlozku a nemusela ji menit) Trvalo to 5 dni a dnes uz ani kapicka. 13.4. Jdu na gyndu ale prosim toto me strasne vydesilo nevite nekdo co mi muze byt? :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama