Menstruační a ovulační potíže, možné těhotenství?

1
4.5.20 10:17

Menstruační a ovulační potíže, možné těhotenství?

Ahoj, zajímal by mě Váš názor. Jsem hypersenzitivní, takže tělo mi dává znát úplně všechno a často i jinak než ostatním. O miminko se nesnažíme.
Po operaci slepáku a odstranění srůstů, „trpím“ už jen 5 dní ze 7. Byla jsem také vlázních. Bolesti na 2 cykly zmizely, ale nyní se vrátily. Po ukončení jedné bolestivé a velmi silné menstruaci (na mé poměry) jsem měla neuvěřitelnou chuť na sex snad týden v kuse. (Většinou mám chuť tak 1 za týden) S partnerem jsme toho využili, chráníme se kondomem, ale někdy se na začátku zapomeneme… Asi 2 dny po posledním styku se mi udělalo špatně - zvedal se mi žaludek na prázdno, při i po jídle, šílený hlad a žízeň od rána do večera, v 10 večer jsem snědla partnerovi oběd na druhý den :oops: a ráno jsem byla zase hladová. Bolesti v podbříšku jako když přichází menstruace, bolavá nateklá prsa, malátnost, únava, 3 dny téměř průjem, plynnatost, potom téměř zácpa. Velmi jemně jsem 2 dny zakrvácela (stalo se mi při ovulaci asi 4× za život). Vše trvalo asi týden a zmírňovalo. Partner se zeptal, jestli nemůžu být těhotná a cítit to takto brzy, to mě do té doby vůbec nenapadlo, ale teoreticky je u mě vše možné… Následně přišli mé typické předmenstruační příznaky, ale ne v takové intenzitě. Menstruace začala o 2 dny dříve, nebyla intenzivní jako vždy a byla kratší o den a půl. Odpadly tedy „starosti“ o těhotenství, přišla opět velká chuť, opět využita a ze dne na den z přívalu energie další útlum jak popisuji výše, akorát kratší. To už mě napadlo potíže přičíst ovulaci. Nyní mám období, kdy jsem po útlumu a cca 10 dní před další menstruací. Test vyšel negativní. Přesto se necítím ve své kůži, jako by mnou mlátily hormony nahoru a dolů. Čekám, že těhotenské příznaky by byly tak trochu kontinuální a ne takto nahoru a dolů. Také bych nečekala, že se mi z ničeho nic projeví nepříjemnosti kolem ovulace, kdy má být tělo absolutně ready pro početí. Co si myslíte vy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.5.20 13:09

Myslím, že těhotná nebudeš. První co by se oběvilo by bylo to, že nepřijde menstruace. Ovšem krvácet můžeš i při zahnizďování, já to vždycky porovnávám tak, že si řeknu, že kdyby to nebylo nehygienické, tak by mi vložka stačila i na tři dny. Opravdu to bylo fakt slaboulinký ale zas nadruhou stranu, měla jsem to stejně jako ty, ikdyž ty nevolnosti byly mnohem míň no. Pokud potřebuješ jistotu, zajdi na gyndu. Ale taky, jde o to, zda se udělal do tebe..? Jestli ne, neni nejmenší šance aby jsi otěhotněla :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama