Menstruační bolest ve 25. týdnu

275
18.4.20 06:49

Menstruační bolest be 25.tydnu

Ahoj. Než někam takhle i víkendu pojedu, zeptám se na zkušenosti tady.

Včera to zacalo velkou únavou. Bolesti stydké kosti. Ale říkala jsem si to znám. Jenže večer se přidal slaby prujem, stále bolesti podbrisku a zad-beder. A protože mam hodně posunuté obratle v bedrech, říkala jsem si, ze to bude z toho, jak se ohýbám pro stěně a jak jsem vytirala. Jenže to nepřešlo ani po magnesku, ani po lezeni a klid byl vlastně jen v noci. Jakmile jsme se vzbudila, sla jsem zase na velkou, opět tupe bolesti- možná menstruační, bolesti v zádech. Nemám je pravidelne, spis soustavně, žádná krev, ani tvrdnutni břicha. Pohyby citim teda níž než obvykle trochu. Vudycky u pupku a nad a teď spis pod. A tak nevim, jestli bolesti podbrisku muže byt od zad, případně od větru a průjmu…
Jsem na zacatku 25.tydne a na kontrole bylo vše ok před 2tydny. Jen mě trapi asi zase mykoza…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6231
18.4.20 08:36

@Jeanine33 ja bych asi zkusila zavolat a optat se ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5184
18.4.20 08:50

@Jeanine33 já bych také raději zavolala na pohotovost, raději otravovat s kontrolou než něco zanedbat :kytka: přeji ať je to v pořádku. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
18.4.20 09:18

Ja jsem se včera totiž rozcilovala jako blázen a pak to zacalo. Zavolam tam. Kontrolu mam ve středu až totiž. Bojím se předčasného porodu… už jsme o jedno miminko prisli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
18.4.20 09:21

Ještě mě napadlo… taky jsem plavala večer sladke. Muzou se projevovat takhle i strevni potíže? Myslim bolesti podbrisku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
18.4.20 14:41

@Jeanine33 ahoj jsem 25tt a mám to podobně.
Taky řídká stolice bolesti jako při ms celkove mi teď dost trvdlo bricho. A vrchol byl dnes, ze pohyby místo “normálních” co jsem měla. Je citim dole až skoro kdyby mi měli směřovat na kostrč/mocak. No proste dole “vzadu” uvidime v pondělí mám kontrolu, tak počkám…
Ta stolice muže byt klidně po Magnosolvu… uvidime dam vědět :palec:
Doufám ze se nezkracuje čípek nebo tak něco, taky mám strach. Ale hodně od pátku polehavam jsem i více unavena no uvidime co to je :zed: :zed: doufam ze bude vše v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
18.4.20 17:25

@elidabeth tak to mam úplně stejně! Unavena, řídká stolice, větry, nic moc traveni… pohyby níž. Ale nemám výtok, nekrvacim. A když poctivě lezim a sedím a jdu maximálně se psem na vycurani, tak to jde. Nesmím nic nosit a tahat… Tahne mě to pak až v pipine

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
18.4.20 20:54

@Jeanine33 stejné… :nevim: :kytka: tak uvidime. Určitě bude vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
19.4.20 15:58

@elidabeth tak ja už mam “jen” tahnuti dole v pipce… jakoby uplne dole u stydké kosti. Tohle už jsem mela. Vždycky tak týden klid a pak znovu. Chodim jako kachna. Brisko tvrdne když mam námahu, jakoze chuzi a zvedání stenatka. Takze si davam magnosolv dvakrát denne, nohy nahoru co to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama