Menstruační bolesti a pozitivni TT

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.19 09:54
Menstruační bolesti a pozitivni TT

Ahoj holky,
chci se zeptat, zda jste některá objevila dvě čárky na testu a i přes to měla silné menstruační bolesti?
Každou chvíli lítám na wc, jestli jsem to nedostala, bolí mě břicho, záda, ale pořád nic. Tak se chci zeptat, zda je to normální?
Včera byl na testu pidi duch, dneska pořád slabá, ale už jasně viditelná druhá čárka.

Děkuji za odpovědi.

Reakce:
peta1003
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 01.09.19 09:56

Ahojky, ted zrovna nedavno mi moje kamaradka rikala, ze mela pred lety pozitivni test, ale bolelo ji hodne bricho na ms, tak bezela na gyndu a bylo vse v poradku :) dnes ma krasnyho dvou letyho kluka :)

petula.bir
Závislačka 2509 příspěvků 01.09.19 09:58

Ahoj, měla jsem to stejně když jsem byla těhotná. Bolest jako na ms, že má každou chvilku přijít ale nepřišla :lol:
Ukaž test? :lol:

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 01.09.19 09:59

Ahoj, taky jsem to tak měla a v podstatě skoro celý první trimestr, že mně nebylo dobře.

xverax
Stálice 64 příspěvků 01.09.19 10:03

Už mě to trochu štve, břicho už lepší, ale záda šílená bolest :-/
Test jsem dělala včera- opravdu pidi dušík, ale na fotce je vidět hůř, dnes duch, ale už viditelný pěkně i na fotce. Foto přikládám.

Trochu jste mě uklidnily :)

Janli
Extra třída :D 10177 příspěvků 01.09.19 10:16

U všech těhotenství jsem měla silný bolesti v období menzes až do čtvrtýho měsíce.

Karleon
Kelišová 5843 příspěvků 01.09.19 10:45

Ty bolesti jsou naprosto běžné, ale test je opravdu zatím hodně slabý, to může dopadnout jakkoli

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.09.19 18:20
Dotaz

Ahoj měla bych dotaz. 29.8. jsem měla plodný den. Při sexu nám prasknul kondom už je to týden ale test negativní. 12.9. mám dostat MS. Občasná bolest v podbřišku jako na MS myslíte že jsem mohla otěhotnět?? Nebo spíše je to normální a tělo se jen připravuje na menstruaci diky

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 04.09.19 18:55
@Anonymní píše:
Ahoj měla bych dotaz. 29.8. jsem měla plodný den. Při sexu nám prasknul kondom už je to týden ale test negativní. 12.9. mám dostat MS. Občasná bolest v podbřišku jako na MS myslíte že jsem mohla otěhotnět?? Nebo spíše je to normální a tělo se jen připravuje na menstruaci diky

Uvidíš, jestli dojde MS. Pokud ne udělej test znovu. Týden po styku nic neukáže.

lenkaantosovska
Nováček 4 příspěvky 05.09.19 06:10
@xverax píše:
Už mě to trochu štve, břicho už lepší, ale záda šílená bolest :-/
Test jsem dělala včera- opravdu pidi dušík, ale na fotce je vidět hůř, dnes duch, ale už viditelný pěkně i na fotce. Foto přikládám.Trochu jste mě uklidnily :)

Já si myslím že těhotná jsi jen je to hodně na začátku ;)

Váš příspěvek
Reklama