Menstruační bolesti ale krev nikde...

Anonymní
7.4.21 16:59

Menstruační bolesti ale krev nikde

Ahojte holky, vysadila jsem HA v prosinci, dvě ms byly do ted OK, akorát poslední se nedostavila, ale bolesti mám jako při menstruaci. Mám to řešit nebo počkat, jak se s tím tělo vypořádá? Já vím, že se to stává, tak nevím jestli jít k dr (v momentalní pandemii se mi po doktorech lítat nechce). Těhotná určitě nejsem, sex byl naposledy v prosinci, ještě při antikoncepci. Je mi 20 a HA jsem brala od 17, ale cyklus jsem měla ustálený. Ty bolesti mám už asi dva týdny, ms zpoždění něco přes týden (vím, že je to málo a zbytečně plaším, ale ty bolesti mě zabíjí) Děkuju moc za pomoc :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12
7.4.21 17:46

Ahoj. Já brala antiko od 16 do 23let. Po vysazení jsem 2 ms dostala pravidelně jako pri antiko nejakých cca 28 dnů. Ale třetí ms jsem měla cyklus 55 dnů. Byla jsem u dr. Tá me chtěla dat vyvovalačku, kdyz se vyloučilo tehotenství z krve. Já ale vyvolavacku odmítla. Chtela jsem, aby si tělo zvyklo, že je bez hormonů. A samozřejmě za pár dnů jsem to dostala :palec: pak to dlouho kolísalo na cyklu, 46,44,40. Ted jsem na 28-30 :palec: po 4.letech od vysazení. Občas se stane kdyz mám vetsí stres, že je pozdeji. Ale užívám inofolic, ten me hodně pomohl na pravidelnosti. Takze má rada je vydržet, pokud je těhotenství vyloučeno :palec: nebo můžes zkusit červené víno a horkou vanu to me vzdy pomůže k uspíšení ms :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62853
7.4.21 17:52

K dr bych nešla.. Nechala bych to přírodě, pokud nemůžeš být těhotná, tak se pro jednou nic nestane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat