Menstruační bolesti ještě dlouho po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 14:17
Menstruační bolesti ještě dlouho po menstruaci

Ahoj holky prosím mám dotaz. Chápu, že každá jsme jiná a i menstruace může být každý měsíc jiná… Ale i tak.
Menstruaci mívám opravdu hodně silnou a šíleně bolestivou, ale trvá jenom 4 dny naštěstí při čem je druhý a třetí den úplně nejhorší. Ten čtvrtý den je to lepší a většinou už jen víc špinim. Takhle to mám už asi skoro 3 roky co neberu antikoncepci. V poslední době mívám PMS asi týden před MS. No ale co mě zajímá.
Mam už 3 dny po menstruaci, ale v podbřišku mě pořád bolí :think: mívám spíš nárazové bolesti a pak s MS odezní, ale teď mám bolesti jako před MS. Nerozumím tomu. Myslíte, že to je v pořádku, nebo to může být zánět nebo něco jiného a měla bych raději zajít k dr.?
Snažíme se o mimi a byla jsem tam před měsícem na kontrole a vše bylo v pořádku, tak nechci chodit pořád s něčím k dr.
Děkuji za Vaše názory.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.19 14:33

Nechci tě strašit, ale může to být v podstatě cokoli. Nejlépe je zajít k doktorce. Měla jsem něco podobného, pak se přišlo na to, že mám polyp. Jakmile polyp zmizel, bylo po problémech.

muffin81
Kecalka 238 příspěvků 27.07.19 09:05

A test máš negativní??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 09:37

@muffin81
Dělala jsem před MS 12dpo a byl negativní, pak jsem už netestovala vzhledem k tomu že přišla MS.

muffin81
Kecalka 238 příspěvků 27.07.19 09:51

Asi bych ho zopakovala. MS můžeš mít i při těhotenství (je tady hodně holek co normálně menstruovala i první tři měsíce) a ty bolesti by mohli být prostě těhotenství (ze začátku se tak často projevuje), nicméně v každém případě bych naklusala k doktorce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 12:31

@muffin81
Já jsem měla 3 denní silnou MS a opravdu velké bolesti (mívám dost bolestivou MS běžné). No vyzkouším zítra TT a v pondělí raději zavolám dr. Děkuji :)

Váš příspěvek
Reklama