Menstruační bolesti, pocit na zvracení

Anonymní
8.9.20 20:37

Menstruacni bolesti, pocit na zvracení

Ahoj holky, jsem v 37 týdnu a už 10 minut v kuse mě trápí menstruacni bolesti, doprovázené pocitem na zvracení a potřebou na velkou. Může se jednat o poslíčky? Bricho mi netvrdne

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5211
8.9.20 20:41

Buď a nebo se ti rozjíždí porod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7735
8.9.20 20:43

Nejspíš porod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18763
8.9.20 20:43

Možná zacinas rodit, ja tohle mela par hodin před zacatkem kontrakci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.9.20 20:47

No doufám, že porod zatím ne. Ještě nám trošku času zbývá :lol: včera na kontrole mi doktorka říkala že porod se zatím neblíží, tak teda nevím :) doufám, že to jsou jen ti posličci

• Citovat
  • Nahlásit
18763
8.9.20 20:52
@Anonymní píše:
No doufám, že porod zatím ne. Ještě nám trošku času zbývá :lol: včera na kontrole mi doktorka říkala že porod se zatím neblíží, tak teda nevím :) doufám, že to jsou jen ti posličci

Ja taky rodila ve 37tt, maly plne donoseny :D a ze neco rikala na kontrole nic neznamena, u prvniho sem byla zamcena na 10 zapadu jeste den ored porodem u druheho zas slabe kontrakce a otevrena na 2 prsty mesic pred porodem, tohle se muze pak menit z hodiny na hodinu. Můžeš porodit jeste dneska a muzes cekat dalsi mesic :D dej si horkou sprchu, kdyz to prejde tak to byly poslicci, kdyz se to zhorší, tak rodis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
621
8.9.20 20:56

Taky bych to tipla na rozjíždějící se porod. Tím zvracením a velkou potřebou se to tělo jakoby připravuje a čistí (Tak nejak nam to rikala pani na predporodnim kurzu)
A k tomu, ze doktorka rekne, že se chysta nebo nechysta jsem dost skepticka. U nas se nic nechystalo, zamcena na 10 zapadu, vecer jsme jeli do porodnice, na prijmu, ze v pohode, ze rodit budu nejdriv druhy den odpoledne a frk, mala se narodila o pul 5 rano :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18763
8.9.20 20:59

@fíkofka jo to sem mela u prvniho stejne, v porodnici mi rekli, ze hned tak rodit nebudu, chlap odjel pryc, pac dr řekl, ze to vidi tak za 12 hodin nejdriv a pak uz se ani nestačil vratit, za hodku sem mu psala, ze je maly venku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
8.9.20 21:03

Asi začíná porod. Takhle jsem rodila v 38tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5211
8.9.20 21:21
@Anonymní píše:

Jo, to mě doktorka na poslední kontrole před porodem taky tvrdila, že ani náhodou rodit nebudu když jsem ji říkala, že mám pravidelný bolesti v zádech od rana a poslala me dom. No a za pár hodin jsme jeli. Jestli nemáš nachystanou tasku tak bych ji pro jistotu sbalila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama