Menstruační bolesti ve 29. týdnu těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1263
3.5.16 09:28

Menstruační bolesti ve 29 tt

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jsem ve 29 tt a od rána mě trápí slabší menstruační bolesti, není to nic hrozného, jsem prvorodička, tak nějak nevím jestli se třeba něco nemůže dít, na poradnu jdu ve čtvrtek, tak nevím jestli už mám plašit už dneska :( Moc Vám děkuju za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4279
3.5.16 09:34

Jela bych pro jistotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21922
3.5.16 09:34

@Oliverka28 já měla slabé ms bolesti skoro celé těhotenství :think: no pokud by to nezesilovalo a pokud to nebolí pořád v jednom kuse nebo nějak pravidelně tak bych asi neplašila :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
3.5.16 09:37

@ka2ka Děkuju moc, pravidelné to vůbec není, jen jsem to cítila chvilku po ránu, když jsem se probudila a teď už zase nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21922
3.5.16 09:43

@Oliverka28 tak to nejspíš bude dobrý a pohyby cítíš normálně? pokud jo tak bych neplašila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
3.5.16 09:46

@ka2ka Uplně normálně. Moc děkuju, já bych nejraději letěla na pohotovost s každým píchnutím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11694
3.5.16 09:58

@Oliverka28
Patří to k těhotenství… Pokud nejsou silné a nezačnou se třeba pravidelně opakovat, intervaly zkracovat, pohyby cítíš, tak bych si dala odpočinek a zatím nikam nejezdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
3.5.16 10:05

@hehehe Moc Ti děkuju, pohyby cítím jen je malý otočený nožkama dolů, takže ty kopance jsou dost nepříjemné. Kdyby to bylo nějak nesnesitelné, tak bych jela, ani nevím jestli to byla taková ta menstruační bolest, bylo to jen takové slabé spíš náznak, tak jsem nevěla, tohle je pro mě premiéra, tak jsem ze všeho vystrašená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zuzaniee
3.5.16 10:11

Já tyto menstruační bolesti cítila v těhotenství často ;) Pokud tě to moc nebolí a je to jen sem tam, tak bych počkala do ČT, ale pokud jsou to bolesti nějaké silnější, tak bych raději šla k dr.hned :roll: Ale každopádně se o tom pak dr. zmiň, ať máš klid na duši :) :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
15530
3.5.16 10:33

Jsem ve 30tt a ms bolesti mám několikrát za den ;) a bude hůř

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
3.5.16 17:46

@Tichošlápek Jéé,tak to ani nestaš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.16 10:10

Ahoj, mela bych takovou otazecku. Dnes rano nekdy pred 5 mne probudila takova menstruacni bolest nebyla silna ale nedala mi spat vzdycky prisla a zase odesla ale bricho mi u toho tvrdlo jen malicko intervaly byli ruzne od 3 do 8 minut. Jsem jeste k tomu nastydla mam rymu a kdyz smrkam tak mne to bricho i boli. Mam naordinovany klidovy rezim a beru magnesium pro drazdivou delohu. K dr jdu na kontrolu v utery, tak nevim, zda bych tam nemela jit treba jeste dnes. Ale bolest mne kolem 7 presla dokonce jsem asi na 45 minut usnula a ted je to taky OK tak nevim. Jeste v pul 7 jsem byla rozhodnuta radeji jet na kontrolu ale ted kdyz mi uz nic neni :nevim: :nevim: :nevim: Dnes jsem 29+0tt.

• Citovat
  • Nahlásit
42565
8.12.16 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj, mela bych takovou otazecku. Dnes rano nekdy pred 5 mne probudila takova menstruacni bolest nebyla silna ale nedala mi spat vzdycky prisla a zase odesla ale bricho mi u toho tvrdlo jen malicko intervaly byli ruzne od 3 do 8 minut. Jsem jeste k tomu nastydla mam rymu a kdyz smrkam tak mne to bricho i boli. Mam naordinovany klidovy rezim a beru magnesium pro drazdivou delohu. K dr jdu na kontrolu v utery, tak nevim, zda bych tam nemela jit treba jeste dnes. Ale bolest mne kolem 7 presla dokonce jsem asi na 45 minut usnula a ted je to taky OK tak nevim. Jeste v pul 7 jsem byla rozhodnuta radeji jet na kontrolu ale ted kdyz mi uz nic neni :nevim: :nevim: :nevim: Dnes jsem 29+0tt.

jela bych. Jsi riziková, takže tím určitě nic nezkazíš. Držím palce a dej vědět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat