Menstruační bolesti ve 33tt

6.6.21 16:39

Menstruační bolesti ve 33tt

Ahoj holky, již už asi 2 týdny mám hodně vodový vytok. V pondělí jsem začala mít bolesti a odjela jsem do nemocnice. V nemocnici mi řekli že jsem otevřena a hrdlo mám zkracene na 2 cm. Dostala jsem rovnou injekce na vyvoj plic prcka. V pátek mě pustili domů a od té doby mám menstruacni bolesti, ale zadka neodesla. Cítím se zle, jako bych měla nízký tlak a hodně mi tvrdne břicho, ale není to pravidelne. Mam křížové bolesti a je mi zvláštně. Mám jet do nemocnice? Nebo je to normální. Jsem teprve 33tt. Jake jste měly příznaky před porodem? Dekuju :srdce: j

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14952
6.6.21 16:49

Mě oba porody začaly jako menstruační bolesti. Někomu se takto projevují poslíčci. Pokud máš pocit, že se něco děje, raději zajeď do porodnice na kontrolu. Pozitivní je, že už máš v sobě injekce na dozrání plic. I kdyby došlo na porod, tak to miminko určitě krásně zvládne. Ale to nic nemění na tom, že by bylo ještě brzo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5915
6.6.21 16:59

Rodit v 33 týdnu nechceš, tak jeď do nemocnice, ať tě zkontrolují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2042
6.6.21 17:04

Také bych jela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
6.6.21 17:13

Jeďte okamžitě křížové bolesti jsem měla při porodu… Držím palce ať je to plány poplach :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9054
6.6.21 17:19

Jela bych hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 17:46

A myslíte, že mě neposlou hned zpět domů? Mám to skoro 2 hodiny cesty. :,(
Bolesti nemám pravidelne ale jsou a někdy zase úplně přejdou. Moc se omlouvám, jen jsem z toho vyhlášená a nechci zbytecne jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 17:48

Respektive se chci zeptat, jestli toto můžou být jen poslicci a jestli je to normální, když se tohle děje. Nebo se to děje jen před porodem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 17:54

Prosimtě radši jeď! Já celý den ignorovala menstruační bolesti (31tt) protože přece nejsem cíťa a nic to není… Večer pro mě jela rychlá, protože jsem rodila. A to fakt nechceš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14952
6.6.21 18:00
@Leontýna99 píše:
Respektive se chci zeptat, jestli toto můžou být jen poslicci a jestli je to normální, když se tohle děje. Nebo se to děje jen před porodem

Hele co ti na to říct. Polovina žen to má jako poslíčky, polovina jako začátek porodu. Ty si můžeš hodit korunou, kam patříš zrovna ty. A pokud bych měla za sebou týdenní hospitalizaci a byla otevřená ve 33 tt, asi bych moc neriskovala a na kontrolu jela. Jen se mi nechce věřit, že máš nejbližší porodnici dvě hodiny cesty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.6.21 18:14

@nozu Ano máš pravdu. Mám i blíž a to 45minut a 30 minut ale doktor mi rovnou řekl, že oni tam nejsou specializovany na nedonosence a kdyby cokoli tak rovnou do Plzne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1525
6.6.21 18:31

@Leontýna99 jeď do té bližší, ať Tě zkontrolují a kdyby něco, tak vás přesunou dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
6.6.21 18:34
@Leontýna99 píše:
@nozu Ano máš pravdu. Mám i blíž a to 45minut a 30 minut ale doktor mi rovnou řekl, že oni tam nejsou specializovany na nedonosence a kdyby cokoli tak rovnou do Plzne

Nesmysl. Jeď do bližší porodnice. jednak není důvod se táhnout tak daleko, kdyby se nic nedělo a kdyby jsi opravdu rodila, v porodnici ti zastaví porod a převezou tě rychlou do vybavenější porodnice. Bude to bezpečnější pro tebe i pro dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat