Menstruační cyklus a otázka na vás

30.6.21 08:58

Menstruační cyklus a otázka na vás

Dobrý den chci se zeptat včera večer jsem měla pocit že mi menstruace konci přes večer jsem měla vložku a byl tam malý flíček tak jsem si myslela že to končí a ono nic zase to začlo chci se zeptat jestli to je normální nebo jak mám poznat že menstruace opravdu končí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3481
30.6.21 09:04

@Kostík34774 já mám ms zhruba 6 dní a většinou 5 den jak když utne maximálně zašpinení a bud večer nebo ráno se to zase rozjede a když to skončí tak špiním čím dál mín až to ustane uplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22416
30.6.21 09:23

To máš ms poprvé? Je celkem normální, že to jakoby zeslabne a pak ještě třeba den dva, to zesílí, až to úplně vymizí. Většinou to trvá tak týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2073
30.6.21 10:03

Jo, muze byt i jednodenni pauza. Pokud by ale byla ms i s tou pauzou neprimerene dlouha, konzultovala bych s dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 10:06

Ahoj, musíš si to vypozorovat na svém těle, jak funguje zrovna to tvé sama, popř. jsou aplikace, kde můžeš kromě délky menstruace si zapisovat i sílu a pak si to třeba po 3 měsících vyhodnotíš a příště už budeš vědět.. Já mám třeba po porodu menstruaci 12 dnů, kdy 7 dnů špiním, pak přijde 1 den masakr, že mega tampon vydrží jen 2h a už protéká, další dva dny už je to lepší, pak nic, jakože konec, ale pak ještě znovu se to rozjede a končí špiněním.. Každé tělo to má jinak a také se to během života mění..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat