Menstruační houba a sex zkušenosti

Anonymní
12.11.19 14:05

menstruační houba a sex zkušenosti

Ahoj holky ;) Beru tohle jako docela intimní téma, proto anonym :oops: Každopádně bych se chtěla zeptat, jestli máte nějakou zkušenost se soft tampony, těmi menstruačními houbičkami při sexu.. Všude píší jak není při sexu ani poznat že by žena měla menstruaci ba dokonce nějaký tampon v sobě. Máte s tím nějaká zkušenost? Respektive vaši partneři asi spíš :D Jestli to chlap cítí ve vás.

A ještě teda když už se najde nějaká se zkušeností.. Jakou to má výdrž co se toho sexu týče? Nemáme mezi sebou s partnerem takový ten něžný, lehký, romantický sex na denní bázi, ale když to tak řeknu, docela do toho „bušíme“, i se vždy dost snaží třeba rukou :oops: :oops:

Budu moc ráda za všechny zkušenosti! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
399
12.11.19 14:25

Já mám zkušenost jenom jednu. Vzala jsem si ji, když se mi rozjížděla menstruace, abych nešpinila při sexu. Vše proběhlo OK. Partner by měl mít kondom, aby se případně o to nepoškrábal. Jinak vůbec nezaznamenal nějakou změnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
10.12.20 10:45

Menstruační houby

Zdravím dámy, jsem tu nová a velice mě zaujalo téma menstruačních hub. Je tu někdo s novými zkušenostmi? Jde mi především o použití při sexu, opravdu to neprotece?
Jak se vám houba po sexu vydává, když je zatlacena hluboko?
Děkuji všem 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
10.12.20 11:35

To by mě také zajímalo:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
10.12.20 11:52

V cajku, pokud si běžně dosáhneš na konec, pak není nejmenší problém ji vytáhnout.

Ne neproteče, mám dojem že tělo ví, co se děje, tak se mi to vždy zmírní a když ji jdu vypláchnout divím se, že je tam toho tak málo.

Vetsinou jsem viděla prodávat dvě houby, takže se dá mezi tím u vyměnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
10.12.20 12:07
@Altavista píše:
V cajku, pokud si běžně dosáhneš na konec, pak není nejmenší problém ji vytáhnout.

Ne neproteče, mám dojem že tělo ví, co se děje, tak se mi to vždy zmírní a když ji jdu vypláchnout divím se, že je tam toho tak málo.

Vetsinou jsem viděla prodávat dvě houby, takže se dá mezi tím u vyměnit.

Díky za odpověď, vyzkouším 🙂
Da se to koupit někde v lékárně nebo drogerii? Nebo pouze specializovaný eshop

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
10.12.20 12:13
@LucieP90 píše:
Díky za odpověď, vyzkouším 🙂
Da se to koupit někde v lékárně nebo drogerii? Nebo pouze specializovaný eshop

Není to úplně běžný sortiment, v Brně to mají třeba v Bráně ke zdraví. Je to takový ten obchod bezobaloveho typu.. akorát, kamarádka si to někde objednávala a říkala že jsou tvrdé a nedají se použít, když jsem ji dala tu co jsem tu měla z tohoto obchodu, prý je to úplně něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2287
10.12.20 12:17

Tak je to značka natural intimacy, tu máme vyzkoušenou jako ok. Doporučuji balení kde jsou 2ks větší velikosti, zmenšíš to vždy, když jsem kupovala 3ks menší, jeden nebyl použitelný, příliš malý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
27.1.21 08:45

Nedávno jsem se tu dotazovala na menstruační houby a nyní již mohu přidat svojí zkušenost pro další případné uživatelky.
Houbu používám pouze na sex, zavádí se velmi jednoduše - namočí se a zasune. Vůbec není cítit, nikde netlačí, je to velmi pohodlné. Při sexu partner houbu necítí, mě nikde netlačí, krev neproteče a po krvi ani památky :)
Trošku může být problém s vyndáním, je potřeba se uvolnit, ale člověk se to snadno naučí.
Takže houbu můžu s klidem doporučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
25.2.21 22:10

@LucieP90 Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda se dá koupit normálně v lékárně či drogerií nebo jen přes e-shop? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
26.2.21 06:47

@Anee123 Ahoj, zatím jsem viděla jen ve specializovaných eshopech. Zkoušela jsem se ptát v lékárně a tam na mě koukali jak na blázna, co po nich chci 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
26.2.21 08:11

@LucieP90 tak to mám asi dnes smůlu 😂 😂 🤦🏼‍♀️
No zkusím ty lékárny též v e-shopu lékárny to v nabídce mají, tak jim ukážu co sháním😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat