Menstruační kalhotky, jsou tyto dobré?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
6.5.22 16:24

Menstruační kalhotky, jsou tyto dobré?

Dobrý den, chci se zeptat ohledně menstruačních kalhotek. Asi nejznámější značka je Snuggs, ale stojí asi 800 korun. Našla jsem v Dm menstruační kalhotky asi za 500 korun. Jsou dobré? Opravdu neprotečou?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.5.22 16:53

Já mám Snuggs asi dva roky a jsou super. Peru je normálně s prádlem, po vymachani a nosím je i jako „na sychr“. Za mě dobrý investice. Dm neznám

• Citovat
  • Nahlásit
2516
6.5.22 16:55

A jak to funguje, to je místo vložek/ tamponů? A menstruační plavky, máte někdo zkušenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
900
6.5.22 17:18

Mě na nich odrazuje, že u všech značek píšou praní max na 40°. Chtěla bych je zkusit, ale kvůli tomu praní zůstávám u látkových vložek, ty můžou do pračky na 60°

Příspěvek upraven 06.05.22 v 18:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13398
6.5.22 17:47

Ja mam z DM dokonce 1 par jeste levnejsich, nejaka ta jejich privatka…funguji, ale ty Snuggs jsou proste takove prijemnejsi. Myslim, ze kamaradka ma zrovna ty za tech cca 500 a zase rika, ze ji sedi lepe nez Snuggs a funkcnost si chvali…zrovna nedavno jsme se o tom bavily, tak jsem chytra :mrgreen: Skoda, ze zrovna tohle nejde upne vyzkouset.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7783
6.5.22 17:49
@Zeoli píše:
A jak to funguje, to je místo vložek/ tamponů? A menstruační plavky, máte někdo zkušenosti?

Ano, misto vlozek a tamponu. Ja je používám na doma a na spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13398
6.5.22 17:50
@Zeoli píše:

Jo, je to misto vlozek/tamponu. Maji savou vrstvu.

S plavkmi zkusenost nemam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
6.5.22 20:52

Nevím jakou Dm prodává značku. Já mám z rossmanna ti prodávají značku Selena care a jsou super. Mám i snuggs a co se týče funkčnosti tak naprosto srovnatelné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2516
6.5.22 21:20

Takže oblecete ty kalhotky, nic navíc, a jdete do práce, v tom jste celý den a nikde nic neprotyka? I na silnější menstruaci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7783
6.5.22 21:25
@Zeoli píše:
Takže oblecete ty kalhotky, nic navíc, a jdete do práce, v tom jste celý den a nikde nic neprotyka? I na silnější menstruaci?

Do prace je nenosim, ale na HO je klidne mam. Nemam silnou menstruaci, takze v pohode. Na silnou menstruaci je samostatna rada kalhotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat