Menstruační kalhotky pro 13letou?

642
22.4.21 14:48

Menstruacni kalhotky pro 13letou?

Prosim mate tady nekdo zkusenosti s menstruacnima kalhotkama pro mlade divky? Vyhovuje to dceram? Jakou znacku by jste doporucili? Dcera zatim menstruaci nema, ale chci byt pripravena :) a co nejvice ji to usnadnit.

Moc Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1386
22.4.21 14:52

Já bych se na začátek zásobila akorát vložkama. Kalhotky můžete dokoupit časem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
22.4.21 14:57

Myslim, že mladým slecnam by to mohlo vyhovovat :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
22.4.21 14:57

Mne to přijde jako blbost i pro dospělé, natož tak pro dítě, co to má poprvé. Moc nechápu v čem jsou tak super. Vždyť při každé výměně se musím cela vyslect, můžu s emailem opatlat tou krvi, pak někde skladovat ty použité kalhotky (což ve skole nebo v práci musi byt fakt super)… taky jsem o tom přemýšlela, ale tohle mě odradilo. Dceři bych koupila na začátek vložky, třeba různé druhy ať si pak sama vybere. Poučit ji o ostatních možnostech a ona si to pak udela podle sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
22.4.21 14:58

Mám zkušenosti pouze svoje - určitě mnohem lepší kalhotky než vložka. Kalhotky jsou podstatě stejné jako ty, co nosí… Vložka může být holce nepříjemná, byť je malá. Pokud vás netrápí cena a můžete rovnou koupit balíček na týden menstruace., určitě bych do toho šla. :) Kdyby mi někdo dal hned při mé první menstruaci takové kalhotky, rozhodně by mi to zpříjemnilo zvyknout si na tyhle dny. :kytka: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
22.4.21 15:02

Já tyhle spoďáry nosím, ale s vložkou vevnitř. Spíš je mám proto, aby zachytily případnou „havárii“ než aby fungovaly samy o sobě. Takže bych jí je koupila, ale dávala do nich i tu vložku. Mám jedny z DM a druhé z rosmanu. Značku nevím ale vypadaj hezky. Nikdo by nepoznal, že to jsou nějaké „spešl“ gatě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
22.4.21 15:04

Kalhotky mi v pohodě vydrží celý den v práci, pokud mám pak ještě večerní program, tak mám s sebou zkrátka ještě jedny a ty druhé dám do pytlíčku v kabelce. Nic strašného nebo nechutného mi to nepřijde. Kámošky, co mají silnější menstruaci je nosí třeba až 3. den menstruace. Podle mě je fajn dát dceři na výběr a ukázat alternativy. Mladé dívky mají navíc menstruaci slabší, většinou, takže by se nikde vysvlékat, jak píše pani výše, nemusela.

O ekologii ani nemluvím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25497
22.4.21 15:12

Mně to přijde super možnost. Zvlášť pokud není ms silná. A je to fajn mít třeba když se ms očekává, ale neví se kdy přesně přijde. Pro jistotu.
@Bafonek mám zálusk na ty z DM. Jak jsou na tom s velikostí? Sedí? Chtěla bych je jako doplněk ke kalíšku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
22.4.21 15:14

@andelka83 Záleží jak je dcera široká v bocích. Já mám přes boky 99 cm a kalhotky velikosti M jsou mi úplně akorát. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25497
22.4.21 15:26

@Bafonek Chci to pro sebe. Takže koukám, že L, jestli mají. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
22.4.21 15:35
@Bafonek píše:
@andelka83 Záleží jak je dcera široká v bocích. Já mám přes boky 99 cm a kalhotky velikosti M jsou mi úplně akorát. :mavam:

Diky moc. Urcite zmerim boky. Divala jsem se a Luna Love dela i divci velikosti. Ona by je ze zacatku urcite nosila s kombinaci s vlozkou, si myslim a pak je dobry mit na vyber.
Moje kolegyne mela nekolik telefanu od dcery ze skoly, ze ji protekla vlozka a ona pro ni musela ject a odvezt domu se prevlect. Chudak to mela extremne silne. Tak tohodle bych ji chtela usetrit, obzvlast kdyz nekteri ucitle nechteji postet o hodine na toalety, tak ty kalhotky by se mohli hodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
22.4.21 15:38

@Lunadanan Přesně tak. Dcera se s tím naučí zacházet a když se tu a tam stane nějaká nehoda, tak to zůstane v kalhotkách a nikde nic neproteče. Hodně štěstí :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
22.4.21 15:38
@Lunadanan píše:
Prosim mate tady nekdo zkusenosti s menstruacnima kalhotkama pro mlade divky? Vyhovuje to dceram? Jakou znacku by jste doporucili? Dcera zatim menstruaci nema, ale chci byt pripravena :) a co nejvice ji to usnadnit.Moc Dekuji

Opět úchyl :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1089
22.4.21 15:39
@Uslava píše:
Opět úchyl :pocitac: :pocitac:

Ale prd velebnosti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
22.4.21 15:42
@Andrea MP píše:
Mám zkušenosti pouze svoje - určitě mnohem lepší kalhotky než vložka. Kalhotky jsou podstatě stejné jako ty, co nosí… Vložka může být holce nepříjemná, byť je malá. Pokud vás netrápí cena a můžete rovnou koupit balíček na týden menstruace., určitě bych do toho šla. :) Kdyby mi někdo dal hned při mé první menstruaci takové kalhotky, rozhodně by mi to zpříjemnilo zvyknout si na tyhle dny. :kytka: :srdce:

Diky moc. Jakou znacku pouzivate? Urcite bych jich rada koupila vic. Ja ziju v zahranici, tak pokud si budu objednavat tak jich koupim vic. Prijde mi, ze v Cechach je mnohem lepsi vyber predevsim pro ty mladistve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat