Menstruační kalhotky Snuggs - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monulie
Kecalka 212 příspěvků 13.06.19 17:40
Menstruační kalhotky Snuggs - máte zkušenost?

Zajímalo by mě, jestli jsou pohodlné, fungují a dají se používat i v šestinedělí. Chytnou kalhotky i očistky? Porod mám ještě sice daleko, ale představa, že mám x týdnů mega vložku mezi nohama, se mi ani trochu nepáčí…

Kdo Snuggs neznáte - jsou to obyčejně vypadající kalhotky, které jsou ale z nějakého superfunkčního materiálu, takže hooodně sajou a nahrazují vložky.

(Ne, není to reklama, kéž by byla, protože ty kalhotky stojí pár stovek. :D )

Díky!

Reakce:
Tableta
Kelišová 5187 příspěvků 13.06.19 17:43

Stačí se podívat na YT. Většina stojí za prd. Možná tak na běžné špinění ke konci menstruace. Ale v šestinedělí bych je rozhodně nepoužívala, spodek potřebuje dýchat a ty kalhotky moc prodyšné nejsou, co si budem.

Monulie
Kecalka 212 příspěvků 13.06.19 17:45

Pravda, ale říkám si, jestli klasická vložka je vlastně taky dostatečně prodyšná. :think: To by bylo skoro nejlepší stát nad jámou. :D Zajímá mě tahle konkrétní značka a zkušenosti mamin, které mají trochu jinou menstruaci než mladé kočky, jejichž recenze jsem zatím dopátrala. :)

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 718 příspěvků 13.06.19 18:02

Poporodni vlozky a sitovane kalhotky se nosi prave proto, ze jsou prodysne ;) nejlepe asi udelas, kdyz se zeptas na nazor gynekologa :kytka:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 13.06.19 18:04

Je to pro slabou menstruaci, pokud máš silnější tak se vložce stejně nevyhneš… za mě to revoluční vynález není, narozdíl od menstruačního kalíšku, to je top

Uživatel je onlineHelca83
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 13.06.19 18:10

Nedokazu si predstavit jak by Ti pomohly, to by sis musela koupit na kazdy den nekolikery, a dle toho, co pises, by to bylo dost drahe. I sitovanych kalhotek je potreba vic, vlozky casto menit a sprchovat se, abys nedostala infekci, takze byt v jednech neprodysnych kalhotkach cely den nebo i dele, to radsi ne.

Monulie
Kecalka 212 příspěvků 13.06.19 20:02

Díky za reakce a těším se na zkušenosti ;)

AnastazieB
Echt Kelišová 8725 příspěvků 13.06.19 21:37

Tlustou vložku nemusíš nosit několik týdnů, většinou to tak dlouho netrvá. Já jsem jí měla asi 4-5 dní, a pak už můžeš použít normální. Stačí trochu zvýšit hygienu a větrat chvíli doma.

Váš příspěvek
Reklama