Menstruační kalhotky Snuggs - zkušenost?

55
12.5.20 09:54

Menstruační kalhotky Snuggs - zkušenost?

Ahoj Vám všem,

chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s menstruačními kalhotkami značky Snuggs, popřípadě jiné?
Uvažuji, že bych si je pořídila, ale chtěla bych slyšet i osobní zkušenost. Moc děkuji a přeji krásný den. :mavam: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13312
12.5.20 10:13

Nemám, furt mi na ně někam leze reklama a tak nějak mi je dost proti srsti celá ta přestavua… #týmkalíšek

Ale chápu, že jsem ti nepomohla a neodpovídám na to, na co se ptáš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
577
12.5.20 10:18

Je to humus, horší jak vložka a počkej v létě. Spousta gynekologu to nedoporučuje a jestli máš silnou ms tak si stejně budeš muset brát vložka, jsou spíš jen ba slabé krvácení…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
12.5.20 10:23

Jsem spokojená, ale mám hodně slabou menstruaci. Na ty silnější dny to není. Za sebe můžu říct, že jsem spokojená a přijde mi to o mnoho pohodlnější než vložky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
12.5.20 10:38

Jsou super a nedam na ne dopustit, ted pri home office a vubec domacim rezimu tuplem :palec: navic pri porovnani ceny kalhotek a o. b. tamponu, ktere mi jedine sednou.

Mne zas prijde ekl menstruacni kalisek… :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
12.5.20 10:41

@Leo44 a tys je osobne zkousela? Tyhle humus nazory mne nejvic bavi na FB a netu vubec, hlavne kdyz to pisou horakyne, ktere je v zivote nemely na sobe a nevi vubec jake je jejich slozeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
12.5.20 10:43

@Billi na ty silnejsi dny uz maji novy druh. Mne vyhovuji ty strihy a ted si zrovna budu porizovat dvoje nove na prvni dva dny s vyssim strihem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
12.5.20 10:45

Mám a je to bezvadný. Krev opravdu pronikne do spodní vrstvy a povrch teda zůstává suchý. Je to technologicky vymakané, s vložkou se to nedá srovnat, žádný zápach, pocit vlhka. Jsou dva druhy-na silnou a slabší ms. Mně ty na silnou stačí, vložku si davat nemusím. Akorát častěji měním a peru-hodně rychle schnou. Doporučuju. Jo a ty příspěvky, které tvrdí, že je to fuj-většinou jsou to předsudky, nemají to vyzkoušený, vůbec nevědí, jak kalhotky fungují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
617
12.5.20 10:46
@Hanka1 píše:
@Leo44 a tys je osobne zkousela? Tyhle humus nazory mne nejvic bavi na FB a netu vubec, hlavne kdyz to pisou horakyne, ktere je v zivote nemely na sobe a nevi vubec jake je jejich slozeni…

Přesně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
12.5.20 10:47

@martina bl asi tak, napsala si to jasne, strucne a vystizne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
12.5.20 10:51

@Hanka1 @martina bl mě i baví „gynekolog nedoporučil“. V 18 mi gynekoložka řekla, že jedině vložky, že tampóny jsou zlo. O pár let později mi jiná gynekoložka říkala, ať hlavně nepodlehnu módě kalíšků, že to je hrůza, že raději tampóny. No a kamarádku sjel gynekolog kvůli látkovým vložkám.
Když jsem miminu dala látkové plíny, tak doktorka na pohotovosti byla tak v šoku, že se mě ptala na peníze a řekla mi, že budu mít postižené dítě, co se nebude kvůli balíku mezi nohama hýbat. Takže názory doktorů beru už hodně s rezervou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
12.5.20 10:59
@Billi píše:
@Hanka1 @martina bl mě i baví „gynekolog nedoporučil“. V 18 mi gynekoložka řekla, že jedině vložky, že tampóny jsou zlo. O pár let později mi jiná gynekoložka říkala, ať hlavně nepodlehnu módě kalíšků, že to je hrůza, že raději tampóny. No a kamarádku sjel gynekolog kvůli látkovým vložkám.
Když jsem miminu dala látkové plíny, tak doktorka na pohotovosti byla tak v šoku, že se mě ptala na peníze a řekla mi, že budu mít postižené dítě, co se nebude kvůli balíku mezi nohama hýbat. Takže názory doktorů beru už hodně s rezervou.

Mne jako dvacetilete gynekolozka v duchodovem veku zakazovala noseni tanga kalhotek a to jsem je nosila vyjimecne v lete jen pod urcite druhy obleceni. Vymenila jsem gynekolzku a od te doby nikdo s tangama problem nemel…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13854
12.5.20 11:07

@martina bl nesedí mi to praní… Kalhotky házím na 60 a sušička. Tady psali max 30. Nebo je nejdřív taky asi opláchnes studenou vodou? Díky… Já bych je chtěla na noc, kdy ještě nevím, zda ms dorazí nebo na ty poslední dny… Možná i místo intimek v létě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13854
12.5.20 11:09

A velikostně sedí jak? Vzít spíš menší /větší… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13989
12.5.20 11:22

@martina bl a prosim, jak dlouho vydrží? Ptám se kvůli práci. Zatím mám kalíšek a s tím většinou tech68 hodin vydržím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama