Menstruační kalíšek - jste spokojené?

nickoll
2.8.15 20:22

menstruační kalíšek - jste spokojené?

Maminky chci se zeptat, viděla jsem reklamu na menstruační kalíšek a docela mě to zaujalo jak popisují výhody tohoto produktu. je to opravdu tak, že se hodí na sport i koupání a je naprosto spolehlivý? děkuji za každý názor

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

39089
2.8.15 20:25

Mám ho dva roky a už si to bez něj nedovedu představit. Hlavně třeba u vody, kde nemusím pořád běhat vyměnit tampon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
2.8.15 20:45

Ano, jsem spokojená. Moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.8.15 20:52

To me taky zajima, protoze tampon mi nasaje vodu je to na prd. kalisek mi vzdy pripadal trochu nechutny co se tyce vymeny ma verejnych toaletach. a je vhodny pri silne menstruaci? je dostupny i v drogerii, napr v DM, nebo v lekarne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Spokojená jsem. nosím na všechno. ale stoprocentně spolehlivý - to snad není nic. :nevim: prostě se s tím musí naučit, zavést..

• Nahlásit
  • Citovat
21646

Pokud sedí velikost a naučis se ho dobře zavádět, tak je to skvělá věc. Mám kalíšek přes dva roky a už si to bez něj neumím představit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
2.8.15 20:53
@nickoll píše:
Maminky chci se zeptat, viděla jsem reklamu na menstruační kalíšek a docela mě to zaujalo jak popisují výhody tohoto produktu. je to opravdu tak, že se hodí na sport i koupání a je naprosto spolehlivý? děkuji za každý názor

ano jsem spokojena a moc ;)

• Citovat
  • Upravit
21646
2.8.15 20:55

@MilijonDolarBejby v drogeriich jsem ho neviděla, objednává se z netu. Ale mívají ho v obchodech s latkovkama a eco drogerii. Pojme víc než tampon, takže určitě je to lepší. Na veřejných moc nevymenuju, ale občas taky. Stačí pet láhev s vodou a vlhcene ubrousky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
2.8.15 20:55

A ještě dotaz - podle čeho bych měla určit jakou velikost kalíšku si mám koupit??

Příspěvek upraven 02.08.15 v 20:59

• Citovat
  • Upravit
2897
2.8.15 20:56

Me vadi ta výměna, v praci nemáme přímo v kabince umyvadlo, takže ač jsem ho zakoupila, tak ho nepoužívám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12796
2.8.15 20:58

Já ho mám teda menší, takže při silné MS musím měnit docela často nebo zavést tampon.
Mám po porodu, ale císařem. Takže MS silná, ale větší kalíšek mě tlačil.
I přesto se mi jeho používání líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
2.8.15 20:59

@nickoll mam ho teprve třetí měsíc. První cyklus byl v pohode, zavádění, vše OK :) druhy měsíc jsem se nejak zasekla, zavadela jsem i na třikrát a občas jsem stejně měla pocit, ze nesedí úplně dobře :,( tak uvidíme co příští týden, snad to bude lepší nez minule :mrgreen: jinak mi to prijde fakt super, pracuji ve skolce a de facto nějakých 6-7 hodin nemam možnost si pri svých dnech dojit na wc a měnit tampon, musela jsem složitě shánět vždy po skolce uklízečku apod. S kaliskem tyto starosti odpadly, vydrží mi krasne, nemam ms moc silnou, ale myslím, ze by vydržel i cely den. Jinak pro me další velká výhoda - ráno to dostanu, závodu kalisek a uz ho mam cel den u sebe, takze nehrozí, ze bych někdy na půli cestě MHD nebo vlakem zjistila, ze jsem si zapomněla vzít navíc tampony, což bylo u me na denním pořádku :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39089
2.8.15 21:00

@MilijonDolarBejby mne stačí výměna 2× denně, takže to v pohodě zvládám doma. V drogerii jsem ho zatím nikde neviděla. Kupovala jsem ho přes net.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
2.8.15 21:01

@nickoll kalisek.cz
Mají tam i nějaký lehký test, podle veku, porodu, aktivního života ti doporučí, jaký. Hlavně tam mají všechny kalisky popsané, jaké jsou, pro koho se hodí… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
2.8.15 21:02

Takže to chce asi vyzkoušet který bude nejlépe sedět?

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama