Menstruační kalíšek po porodu nesedí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anaviii
Nováček 8 příspěvků 08.08.19 10:26
Menstruační kalíšek po porodu nesedí

Již asi tři roky jsem používala menstruační kalíšek a nemohu si jej vynachválit!! Vždy naprosto spolehlivý i při silné menstruaci…nyní jsem 2 měsíce po porodu (akutní císař) a bohužel jsem již dostala menstruaci…jenže ejhle…kalíšek protéká snad v každé poloze zavedení…má někdo podobnou zkušenost? Jen se děsím, že už jej nebudu moct používat a budu muset přejít na vložky či tampony :zed: taková pohoda to s ním byla!!!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11649 příspěvků 08.08.19 10:29

Zkus jinou velikost, po porodu se to tam dole může velikostně změnit :D

Tableta
Kelišová 5433 příspěvků 08.08.19 10:37

Buď koupíš jinou velikost, a nebo to na pár cyklů překousneš a začneš pořádně trénovat pánevní dno. Já jsem udělala to druhý :)

Anaviii
Nováček 8 příspěvků 08.08.19 10:41

@Tableta a pomohlo se navrátit k původni velikosti se stoprocentním efektem? :)

Tableta
Kelišová 5433 příspěvků 08.08.19 10:46

@Anaviii Mně jo, a to jsem rodila přirozeně! Občas teda proteče, ale to jen kvůli síle menstruace :roll: :zed: Od porodu jsou to doslova jatka ty první 2 dny :cert:
Posiluju je každej den.

me57h
Kecalka 496 příspěvků 08.08.19 11:07
@Anaviii píše:
Již asi tři roky jsem používala menstruační kalíšek a nemohu si jej vynachválit!! Vždy naprosto spolehlivý i při silné menstruaci…nyní jsem 2 měsíce po porodu (akutní císař) a bohužel jsem již dostala menstruaci…jenže ejhle…kalíšek protéká snad v každé poloze zavedení…má někdo podobnou zkušenost? Jen se děsím, že už jej nebudu moct používat a budu muset přejít na vložky či tampony :zed: taková pohoda to s ním byla!!!

Přešla bych na vložky a tampony, kalíšek je fakt hnus a navíc i nebezpečná věc.

zuzikka
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 08.08.19 11:11
@me57h píše:
Přešla bych na vložky a tampony, kalíšek je fakt hnus a navíc i nebezpečná věc.

Ale prosím tě, ty o tom něco víš? Použila jsi ho někdy, že tvrdíš, že je nebezpečný?

Kriss Tina
Extra třída :D 11649 příspěvků 08.08.19 11:25

@me57h já ho teda nepoužívám, ale v čem přesně by měl být nebezpečnější třeba než tampon?? :think:

Tableta
Kelišová 5433 příspěvků 08.08.19 11:39

@Kriss Tina asi v tom, že kalíšek nevysušuje sliznici, neulpívají na něm bakterie, není bělenej chlorem a je levnější :mrgreen: samý nevýhody, člověče :)

Karkulka63
Nováček 4 příspěvky 08.08.19 12:02

Já si aktivně koupila po klasickém porodu větší a ejhle, sedí ten předporodní :lol: posilování svalů pánevního dna má fakt něco do sebe, zkus na tom zapracovat :dance:

Karkulka63
Nováček 4 příspěvky 08.08.19 12:03

@me57h asi o tom moc nevíš, co?? 8)

Anaviii
Nováček 8 příspěvků 08.08.19 12:07

Tak diky holky, zkusim na tom nejdrive zapracovat a ah pak se poojlednout po vetsim :D@me57h :potlesk: diky za reakci, ale vlozky a tampony nikdy vic…kalisek je za me proste zazrak na Nobelovku :lol:

NovápaníA
Kecalka 444 příspěvků 08.08.19 12:10

Já před časem koukala na jedny webovky kde se kalíšky prodávají a koukala jsem jaké varianty existují. Možná zkus jiného výrobce, tvar. Taky jsem ho používala, ale nyní mám dost slabou MS a kolikrát jsem ho měla celý den. Přišlo mi to nehygienické tak jsem zpět u vložek, i tampon mi vydrží dlouho což není dobré. Kdyby byla možnost, zase se k němu vrátím.

me57h
Kecalka 496 příspěvků 08.08.19 12:30
@Karkulka63 píše:
@me57h asi o tom moc nevíš, co?? 8)
@zuzikka píše:
Ale prosím tě, ty o tom něco víš? Použila jsi ho někdy, že tvrdíš, že je nebezpečný?
@Kriss Tina píše:
@me57h já ho teda nepoužívám, ale v čem přesně by měl být nebezpečnější třeba než tampon?? :think:

Konzultoval jsem to se svým gynekologem a ten mi řekl, ať třeba své dceři používání rozmluvím, že jí to může rozjet endometriózu.

Karkulka63
Nováček 4 příspěvky 08.08.19 13:11

@me57h ne že bych nevěřila tobě že to říkal… ale nevěřím to jemu… a to jsem toho ke kalíškům četla dost, než jsem si jej koupila…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama