Menstruační kalíšek - pro panny

Anonymní
3.2.21 22:00

menstruační kalíšek - pro panny

Ahoj!
Chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás nemá zkušenosti s Mokarle menstruační kalíšek pro panny a mladé dívky.
viz: (https://menstruacni-pomucky.cz/…kost-s-bila/?…)

Píšou zde, že je vhodný pro panny. Používá ho někdo z vás? :D Je opravdu snadnější ho zavést? :P

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24182
3.2.21 22:20

Upřímně si nedovedu představit, jak by si ho panna zaváděla…kalíšek mám už několik let a…ne, panna to teda nedá :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1231
3.2.21 23:28

Kalíšek jsem používala. A ne, nevěřím tomu, že by existoval nějaký pro panny. Já občas měla problém ho tam nacpat (měla jsem velikost S) a to už jsem v tu dobu měla něco nasouloženo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
4.2.21 00:52

„Berte v zřetel, že pro zavedení je nutné, aby byla panenská blána narušena“

Asi tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
4.2.21 01:22

Já mám kalíšek od 13 let. Nikdy jsem neměla problém ho zavést, myslím, že to to je velmi individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1976
4.2.21 07:22

Já nechapu, jak by si to panna zaváděla (a hlavně pak vynadavala, to mi přijde jako největší problém), aby zůstala pannou stále :nevim: vždyť to má stejný průměr jako ty normální, akorat je to dole kulatý :nevim: vevnitř jsou panny preci stejný jako souloznice :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68951
4.2.21 08:12
@Semtex píše:
Já nechapu, jak by si to panna zaváděla (a hlavně pak vynadavala, to mi přijde jako největší problém), aby zůstala pannou stále :nevim: vždyť to má stejný průměr jako ty normální, akorat je to dole kulatý :nevim: vevnitř jsou panny preci stejný jako souloznice :lol:

NO, asi jako tampony, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 08:20
@Lama Lama
@Lama Lama píše:

Já si právě taky myslím, že by to nemuselo být o tolik jiné. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
68951
4.2.21 08:22
@Anonymní píše:
@Lama LamaJá si právě taky myslím, že by to nemuselo být o tolik jiné. :nevim:

Hele, to leda vyzkouše. Bud to půjde nebo ne. Nějaké" aby zůstala panna" bych neřešila, to snad nikdo nebude kontrolovat, v dnešní době, ne? :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68951
4.2.21 08:24
@Semtex píše:
Já nechapu, jak by si to panna zaváděla (a hlavně pak vynadavala, to mi přijde jako největší problém), aby zůstala pannou stále :nevim: vždyť to má stejný průměr jako ty normální, akorat je to dole kulatý :nevim: vevnitř jsou panny preci stejný jako souloznice :lol:

No, tak jde o to, zda je cílem, aby zůstala pannou. Nebo jako čím definuješ pannu.
Bych řešila, jestli to prostě půjde zavést.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 08:31
@Lama Lama píše:
Hele, to leda vyzkouše. Bud to půjde nebo ne. Nějaké" aby zůstala panna" bych neřešila, to snad nikdo nebude kontrolovat, v dnešní době, ne? :mrgreen: :jazyk:

Taky si myslím, asi ho zkusím a dám vědět. :D Přeci jenom, není to zas tak drahé. Přinejhorším to prostě na pár let odložím do šuplíku ;).

• Citovat
  • Nahlásit
24182
4.2.21 09:32
@Lama Lama píše:

Viděla si ty kalíšky naživo? :lol: tampony jdou úzké, i ty nejsilnější tak na šířku prstu. Zatímco kalíšek je třikrát takový, a když ho zavádíš, musíš dát dovnitř i tři prsty, abys ho zavedla na své místo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68951
4.2.21 09:40
@Mar__tanka1983 píše:
Viděla si ty kalíšky naživo? :lol: tampony jdou úzké, i ty nejsilnější tak na šířku prstu. Zatímco kalíšek je třikrát takový, a když ho zavádíš, musíš dát dovnitř i tři prsty, abys ho zavedla na své místo…

Já ti nevím, mě ta technika zavádení zas tak diametrálně odlišná nepřijde. Ale nějak se mi to nechce tady na netu pitvat, jestli tampon tam strkám jedním prstem ( ne) nebo dvěma. :mrgreen: Bych to prostě vyzkoušela. Nejhůř přijde o panenství s kalíškem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat