Menstruační kalíšek - rada s koupí

Anonymní
12.3.21 11:35

Menstruační kalíšek - rada s koupí

Dobrý den, hrozně moc bych chtěla používat menstruační kalíšek. Nechci za něj ale hned utrácet třeba 700 Kč. Chtěla bych si koupit nějaký s menší velikostí, takže v úvahu připadá Organic cup mini, který se ale prodává za 700 Kč.

Koukala jsem se na kalíšky na čínském obchodu aliexpress. Zde přikládám odkaz na kalíšek u kterého zvažuji, že si ho zakoupím.

https://www.aliexpress.com/…0024222.html?…

Píšou zde, že je to dobrý materiál, mají tam dokonce i nějaké obrázky, že je to opravdu ten lékařský silikon.
Chci se zeptat, šli byste do toho? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1037
12.3.21 11:44

Levný je Yuuki, malý taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 11:49
@Kolicek95 píše:
Levný je Yuuki, malý taky.

A kvalitní?

• Citovat
  • Nahlásit
1037
12.3.21 11:57
@Anonymní píše:
A kvalitní?

Za mě ano, já ho používala před těhotenstvím a byla jsem spokojená. Stojí 300 jsem teď koukala, no, když jsem ho kupovala před třemi lety, byl levnější, ale pořád mi to přijde v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
12.3.21 11:58

Ne do čínského bych nešla, přeci jen si to strkáš na neintimnější místa. Já osobně mám MeLunu - taky byla levná a jsem s ní spokojená. Mám s kuličkou na konci, což mi také suprově vyhovuje.
Yuuki je také určitě kvalitní (vyrábí se navíc v CZ), jen co jsem slyšela, tak je hodně tvrdý a napoprvé je možná lepší vzít verzi soft.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1301
12.3.21 12:00

Nebo ještě v DMku mají kalíšek T. O.C., který je také levný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
459
12.3.21 12:03

Před těhotenstvím jsem používala Lilcup. Stojí kolem 300 a určitě tě to vyjde levněji než každý měsíc tampony a vložky. Do kalíšku z Ali bych nešla. Bůhví z jakého je to materiálu. On papír snese všecko. Ten Lilcup je měkký a dělá se ve 3 velikostech. Nebo to tak aspoň bylo, když jsem ho kupovala já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1955
12.3.21 12:08

Já jsem začala s kalíškem před necelým rokem a už bych neměnila. Taky jsem z počátku nechtěla investovat velké peníze, pokud by mi neseděl, tak jsem vyzkoušela v DM obyčejný za 299 (odkaz níže). Nevěděla jsem ani jakou velikost zkusit, tak jsem vzala střední M a vyhovuje mi. Dokonce jsem si pak dokoupila další, abych měla na střídání. :)

https://www.dm.cz/…4184755.html?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.3.21 12:41
@Ella16 píše:
Já jsem začala s kalíškem před necelým rokem a už bych neměnila. Taky jsem z počátku nechtěla investovat velké peníze, pokud by mi neseděl, tak jsem vyzkoušela v DM obyčejný za 299 (odkaz níže). Nevěděla jsem ani jakou velikost zkusit, tak jsem vzala střední M a vyhovuje mi. Dokonce jsem si pak dokoupila další, abych měla na střídání. :)https://www.dm.cz/…4184755.html?…

Děkuji moc za radu, tento kalíšek se mi zamlouvá. Koupím! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat