Menstruační kalíšek- vaginální kroužek

112
23.7.15 20:22

menstruační kalíšek- vaginální kroužek

Co říkáte na ten menstruační kalíšek? Používá ho někdo? A co závádění?

A dále otázka co vaginální kroužky? Zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.7.15 20:36

Oboje OK. nemůžeš ty dotazy nějak konkretizovat?

• Nahlásit
  • Citovat
1280

To by mě taky zajímalo..Uvažovala jsem nad ním, ale nějak si nedokážu představit, jak se to zavádí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3167

Kamaradka pouziva kalisek a je z nej nadsena.. Ja o tom uvažovala a pak nejak zapomněla.. Dekuji za pripomenuti. Mozna koupim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26869
23.7.15 20:37

Mě by zajímal ten vaginální kroužek :think:
Nějak nechápu jak mi kroužek v pochvě zabrání proniknutí spermií do dělohy? Vždyť je to jen kroužek??? To znamená, že uvnitř je díra :nevim:

Systém mi nějak uniká… fakt nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
23.7.15 20:38

@Didlinka33 no na fotkách mi to příjde velké :D a že to musí čouhat, a co když přeteče? :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112
23.7.15 20:39

@AdLa12 asi pouští nějaký jed jako antikoncepce :D prý je hormonální i nehormonální myslíml. Ten kroužek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26869
23.7.15 20:40
@koncice píše:
@AdLa12 asi pouští nějaký jed jako antikoncepce :D prý je hormonální i nehormonální myslíml. Ten kroužek.

Hledám právě různé alternativy nehormonální antikoncepce… skutečně mi těžce uniká systém kroužku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
23.7.15 20:42
@koncice píše:
@Didlinka33 no na fotkách mi to příjde velké :D a že to musí čouhat, a co když přeteče? :D :D

přesně tyhle pocity z toho mám já…jako bys mi četla myšlenky :D Jestli to taky není nějak nápadný..
Dělají sice více velikostí, ale já jsem ráda, že si zavedu tampón :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
@AdLa12 píše:
Nějak nechápu jak mi kroužek v pochvě zabrání proniknutí spermií do dělohy? Vždyť je to jen kroužek??? To znamená, že uvnitř je díra :nevim:Systém mi nějak uniká… fakt nevím :nevim:

Tak kroužek má sice díru, ale uvolňují se z něj hormony. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56531
@AdLa12 píše:
Hledám právě různé alternativy nehormonální antikoncepce… skutečně mi těžce uniká systém kroužku :nevim:

kroužek je hormonální. uvolnuje hormony. takže jen nemusíš baštit tablety, ale uvolní se zto z kroužku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56531
23.7.15 20:43
@Didlinka33 píše:
To by mě taky zajímalo..Uvažovala jsem nad ním, ale nějak si nedokážu představit, jak se to zavádí :think:

kroužek nebo kallich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
112

@AdLa12 jj ja také, normální antikoncepci nemužu, někde čtu že to zavádí gynekolog a vyndává se to za 1 až tři roky jinde že si to žena zavádí sama. No nejlepší bude zajít na gyndu. Všude píšou právě něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56531
@AdLa12 píše:
Nějak nechápu jak mi kroužek v pochvě zabrání proniknutí spermií do dělohy? Vždyť je to jen kroužek??? To znamená, že uvnitř je díra :nevim:Systém mi nějak uniká… fakt nevím :nevim:

kroužek je hormonální. uvolnuje hormony. takže jen nemusíš baštit tablety, ale uvolní se zto z kroužku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26869

Co se kalíšku týče tak to „čuro“ co to má se ustřihne :mrgreen: Je to tam jen pro naučení zavádění aby se ženy nebály, že na něj nedosáhnou. Jakmile se to naučíš, ustřihneš to :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama