Menstruační křeče, MS nikde, test negativní

Anonymní
3.12.20 20:18

Menstruační křeče, MS nikde, test negativní

Ahoj holky,

minulý týden mě začalo pobolívat břicho s tím, že jsem si myslela, že to během pár dní dostanu, i když o pár dnů dřív. Vyvrcholilo to křečí v sobotu ráno, kdy jsem si byla jistá, že se už MS spustila, ale zatím vůbec nic. Břicho pak prakticky úplně přestalo bolet a já moc nechápu, co se děje :nevim:. Dnes jsem 37 DC, ale mám delší a nepravidelné cykly, většinou kolem 35 dnů, ale jednou za čas klidně i přes 40 dní. Test jsem zkoušela včera a byl negativní. Jsem zvyklá, že se mi MS občas opozdí, ale že by mě takhle bolelo břicho a pak to přešlo, to se mi ještě nestalo? Máte s tím někdo zkušenosti? Těhotenství jsem vyloučila, tak mě napadá třeba nějaká cysta :nevim:?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14
3.12.20 23:19

A určitě jsi vyloučila těhotenství? Testy začnou být směrodatné až po nastřádání těhotenských hormonů. Což může trvat i týden (a víc) po vynechané MS.
U mě byl pozitivní až po 7 dnech. Po 5 dnech jsem dělala test a také byl negativní.
Byla bych v klidu minimálně ještě pár dní (zvlášť když říkáš, že máš delší cykly). Udělej si pohodový víkend a po víkendu další test. Teprve potom uvidíš. ;)
Ale mohla jsi mít třeba víc stresu a tím si oddálit MS. Nebo cokoliv jiného. Zatím se mi zdá ale brzy to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 11:22

Ahoj, tak já minuly měsíc už od ovulace cítila pnutí v podbrisku. Jak mile se blížila ms tak i bolesti. Nakonec ms přišla se spozdenim a byla dost slabá. Zrovna jsem měla jít na preventivku na gyndu a tam mi našli cystu.
Pokud ale nemáš nějaké zvláštní příznaky, tak bych ještě vyčkala. Muže jít jen o výkyv hormonu

• Citovat
  • Nahlásit
5.12.20 21:07

Prosím radu

Dobrý večer.
Menstruaci nějak zvlášť nehlídám, antikoncepci neberu od června 2020, věk 38.
Menstruace pak pravidelná - poslední začátek října…
Minulá sobota…
Test s duchem.
Středa návštěva u doktorky mi řekla, že nic nevidí. Test krve…negativní.
No mezi tím vším to do mě přítel napálil , prý už je to jedno…😄
Test krve ve středu, výsledek ve čtvrtek a pořád bez menstruace.
Co vy na to?
Díky moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat