Menstruační krvácení v těhotenství

Anonymní
5.5.21 22:53

Menstruační krvácení v těhotenství

Ahojky s přítelem se už rok snažíme o mimíska, dneska jsem měla být v 6+0tt
Jsem už objednaná na první utz, ale dnes mám od 6:05 silné krvácení, první tampon úplně nasáklý, ale od výměny v 9:30 se to naprosto zeslabilo… Když došlo k výměnám po cirka 6 hodinách, tampon byl čistý až na špičku
Jsem z toho jelen :nevim:
Myslíte si, že jde jen o to zahnízdění nebo tak? Doktorka mě vezme až za týden na ten utz
Ještě chci podotknout, že HCG test mi potvrdil těhotenství
Takže jsem si opravdu jistá, že jsem těhulka nebo aspoň byla :zed:
Měla jste některá něco podobného? Myslíte si, že je ještě naděje?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
355
5.5.21 22:59

Běž spát ty „těhulko“. A nezapomeň před tím na prášek na hlavu. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
5.5.21 23:01
@Anonymní píše:
Ahojky s přítelem se už rok snažíme o mimíska, dneska jsem měla být v 6+0tt
Jsem už objednaná na první utz, ale dnes mám od 6:05 silné krvácení, první tampon úplně nasáklý, ale od výměny v 9:30 se to naprosto zeslabilo… Když došlo k výměnám po cirka 6 hodinách, tampon byl čistý až na špičku
Jsem z toho jelen :nevim:
Myslíte si, že jde jen o to zahnízdění nebo tak? Doktorka mě vezme až za týden na ten utz
Ještě chci podotknout, že HCG test mi potvrdil těhotenství
Takže jsem si opravdu jistá, že jsem těhulka nebo aspoň byla :zed:
Měla jste některá něco podobného? Myslíte si, že je ještě naděje?

Vydrž. Je to buď a nebo. Po ultrazvuku budeš moudřejší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 23:06

@MarketaC4 Tohle skutečně není nutný psát, jsem momentálně na noční, takže spát nemůžu a ptám se, protože jsem tohle při prvním těhotenství neměla, ale doktorka mi potvrdila těhotenství ve 4tt tak jsem teď nervózní, čím to jednodenní krvácení může být
:nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
544
5.5.21 23:08

Určitě jdi hned ráno k doktorovi, může ti dát něco na podporu udržení. @Russet má pravdu :( teď to bude buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
5.5.21 23:14

Je to bud a nebo, tak počkej do kontroly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31731
5.5.21 23:16
@Anonymní píše:
@MarketaC4 Tohle skutečně není nutný psát, jsem momentálně na noční, takže spát nemůžu a ptám se, protože jsem tohle při prvním těhotenství neměla, ale doktorka mi potvrdila těhotenství ve 4tt tak jsem teď nervózní, čím to jednodenní krvácení může být :nevim:

Hematom třeba. Já jsem taky lehce krvácela a pak vše ok. Doktorka s tím stejně nic neudělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
6.5.21 00:16

V 6tt zahnizdeni asi těžko. Může to být cokoliv. Doktorce zkus zavolat jestli by tě vzala dřív, že jsi krvacela. Nebo ti napíše aspoň ascorutin. Ale jsi hodně na začátku to prostě bývá buď a nebo. A změn pro boha ten silenej těhuslovník na normální řeč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9899
6.5.21 06:42

Zahnizdeni určitě ne. Možná hematom, kdyby šlo o potrat, krvácela bys nejspíš dal. A promiň ale ten slovník je otřesný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
6.5.21 08:10

V první řadě si vytáhni hlavu z dělohy a začni mluvit jako dospělý a svéprávný člověk…
Krvácení v prvním trimestru může způsobit cokoliv. Prasklá žilka, hematom, spontánní potrat… Stejně se s tím nedá nic dělat, jen čekat, jak to dopadne. Jo a tampony fakt nepoužívat. Jak tě to proboha napadlo? To si chceš ještě víc podráždit čípek nebo co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
8.5.21 22:07

Každé krvácení v těhotenství je patologické. Polovina konci potratem. Je to 50 na 50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
9.5.21 01:07

Těhotenství nebo normální menstruace ??

Ahoj holky snažíme se o miminko a po styku cca 10 den jsem si dělala test a byla tam druhá slaboučká čárka 13 den jsem špinila a 15 den jsem krvácela víc jako by to byla menstruace.
Byla by možnost že jsem těhotná nebo to byla jen normální menstruace?
(Snažíme se o prvni dítě )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
9.5.21 07:56
@Eshley171 píše:
Ahoj holky snažíme se o miminko a po styku cca 10 den jsem si dělala test a byla tam druhá slaboučká čárka 13 den jsem špinila a 15 den jsem krvácela víc jako by to byla menstruace.
Byla by možnost že jsem těhotná nebo to byla jen normální menstruace?
(Snažíme se o prvni dítě )

Nejsi. Asi biochemicke. Odešlo to s menstruaci. Proto se nemá testovat před vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
9.5.21 09:00

@Eshley171 A co máš na testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
9.5.21 11:47

@Sněhurka18 dvě čárky ale ta druhá je slabá 😟