Menstruační příznaky v těhotenství

6
12.6.21 13:10

Menstruační příznaky v těhotenství

Ahojky :) nic podobného jsem nikde nenašla, tak prosím o radu.
Jsem teď asi 7+4 tt (podle prvního dnu poslední MS), od včerejška mě pobolívá v podbřišku ale jakoby přímo jen v oblasti vaječníků (po stranách), mám i další příznaky ms jako osypanou tvář a nafouklé břicho. Kdybych nebyla těhotná, měla bych za dva dny dostat normálně ms, tak mě zajímá, měla jste to taky některá tak, že i v těhotenství jste měly příznaky ms v době, kdy jste to měly dostat?

Možná je to divný dotaz, ale mě teď znervoznuje vše, po potratu v únoru.

Děkuji za cokoliv :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9648
12.6.21 13:14

Normální tehotensky priznaky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
12.6.21 13:25

Je to normální :). Břicho pobolívá, jak se roztahuje děloha. “Menstruační” bolesti jsem měla právě hlavně na začátku a pak teď ke konci, kdy už se mi blíží porod :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1238
12.6.21 14:00

Ano je to normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1705
12.6.21 16:45

Je to normalní a stejnych temat desitky, spatne hledas asi. :lol:.. kazdopadne v klidu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
12.6.21 20:16

Ahojky, já jsem dneska 5+ něco a taky mě to dneska chytá, ale vždycky jen na chviličku, pak to povolí.. snad budem ok, držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
12.6.21 23:00

@bouquetin ahojky, taky to mám právě takové úplně jak menzes, chvilku poboliva a pak polevi.. Dělá mi to úplně od začátku ale teď když mám za dva dny termín začátku MS tak to začalo trochu víc a to mě znepokojuje (Plus ještě ty jine ms příznaky no).. Ale budu se snažit být v klidu, za tři dny mám kontrolu u doktorky :lol: a u tebe to určitě bude v pohodě, jak říkali ostatní, bude to jen ta příprava dělohy na miminko, držím palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
13.6.21 18:04

@Réza95 Ahoj,buď v klidu. Jsem také podle poslední MS 7+5 a přesně tohle se mi děje. Ptala jsem se na to svého lékaře teď na kontrole a říkal, ze jsou to zcela běžné příznaky. Roztahuje se prý děloha a je větší množství krve v pánvi. Proto můžeš mít pocity jak při MS. A i já mám osypanou snad celou papulu 🙄 ale ty hormony si dělají co chtějí no 😁 tak buď v klidu. Ikdyz sama vím, ze někdy je člověk takový nesvuj no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.6.21 20:08

@ffifa děkuju za uklidnění! :srdce: To mě teď udrží v klidu do středy do kontroly, kde se dozvím, jak je plůdek velký :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
13.6.21 20:39

@Réza95 my máme prcka velkého 6,6mm a podle svého gynekologa jsme spis v 6+5 než 7+5. Ale už bylo krásně vidět srdíčko ☺️ Už se těším až ho ještě uslysim. Takže buď do středy v klidu a těš se na ten krásný obrázek na ultrazvuku :srdce: přeji hodně zdraví a brzký konec útrap pokud máš nějaké počáteční :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
13.6.21 21:48

@ffifa jee, to je hezké, to musí být super slyšet to srdíčko :srdce: mě právě doktorka vždy jen kontrolovala v rychlosti jestli se jen vyvýjí a nechtěla mi dávat naděje kvůli potratu tento rok, ale zatím vypadá vše ok, a teď se těším na středu ještě víc, pokud bych slyšela I srdíčko :kytka: děkuji, taky přeji hodně zdraví a spoustu radostí s mimčem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
15.6.21 06:15

To je normální, neboj :lol: a bude hůř, až děloha vyroste a začnou uhýbat i kosti pánve a rozvolňovat se na porod, to je těžké i chodit, ležet, všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat