Menstruce po porodu a snažení

245
17.2.16 23:11

Menstruace po porodu a snazeni

Ahojky. Mame skoro 9 mesicni miminko a protoze vim, ze dalsi dite pocit muze trvat, a my nechceme moc velky vekovy rozdil; zacali jsme zase trenovat. Prvni menstruaci jsem dostala minuly mesic, coz bylo 17.1., jeste castecne kojim. Mam par otazek. Budu ted menstruaci dostavat pravidelne? Nebo je mozne, ze to bude jeste kvuli hormonum rozhazane? Mela jsem ji vzdy pravidelne, az na par dni.. Snazili jsme se totiz od 7.2. ( to je uz asi po ovulaci, jak vsude ctu ) a zatim jsem dalsi menstruaci nedostala. Boli me ale uz asi tyden v podbrisku a mam tvrde bradavky… Ale jak jsem psala, protoze jsme to asi delali po ovulaci ( vim, ze uz kazde zeny to je jine, ale 7. uz asi bylo fakt pozde) tak si nechci delat plane nadeje. Ale protoze si je stejne delam :D tak dalsi otazka: je mozne, ze jsem mela ovulaci tak pozde? Vim, ze mi nezbyva nic jineho nez vyckat ale jsem nervozni. Dekuji za odpovedi :kytka:

Příspěvek upraven 17.02.16 v 23:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

fashion_victim83
17.2.16 23:13

Mozna kojeni funguje jako antikoncepce? Neplati to teda u všech, ale ja kojim skoro dva roky a těhotná (naštěstí) nejsem.

• Citovat
  • Upravit
245
17.2.16 23:14

@fashion_victim83 : no to jste me teda moc nepotesila :oops: :D a vy to delate az do konce bez ochrany? 8o a menstruaci uz asi mate co :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22603
17.2.16 23:18

@gusica kup si ovulacni testy.
Jiak je mozne, ze menstruaci budes jeste mit rozhozenou s kojeni. Mam 8,5 mesicni dite, taky jsem ji poprve dostala minuly mesic, ale tento mesic uz zase.
Gynekolozka mi rekla, ze trva to tak 3 mesice, nez se ten menstruacni cyklus srovna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
17.2.16 23:22

@Mango_Lassi : hm, a co mi to pomuze? S pritelem sexujem pravidelne, takze az se podari tak se podari.. Jen to cekani a zklamani no :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22603
17.2.16 23:23

Jinak, kdyz uz jsou menses, v zivote by me nenapadlo delat to bez ochrany. Nastesti my na to nemame cas, ani chut do dalsiho potomka ;-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22603
17.2.16 23:24
@gusica píše:
@Mango_Lassi : hm, a co mi to pomuze? S pritelem sexujem pravidelne, takze az se podari tak se podari.. Jen to cekani a zklamani no :?

kup so ovulacni testy a sleduj, kdy mas ovulaci, pokud to chces urychlit. Vic delat nejde asi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
17.2.16 23:26

@gusica jak je to s ovulci, neporadim, ja se v tom zrovn moc nevyznm. Ale napisu ti, jak to bylo u me. Prvni syn nam trval dva roky nez se zadarilo. Po porodu jsem plne kojila, menstruaci dostala vice jak po roce. Vekovy rozdil jsme chteli max 3 roky, tak jsme se zacali snazit a zadarilo se necekane hned :lol: kojila jsem dale po celou dobu tehotenstvi, presne az do odchodu do porodnice. Takze kojeni opravdu nefunguje jako antikoncepce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
17.2.16 23:28

@Mango_Lassi : myslite, ze to neco urychli? My to delame nekdy kazdy, jindy max kazdy treti den… Takze jednou se trefit musime, protoze ty potvurky maji nejakych par dni zivotnost… Spis me zajima, jestli ta ovulaci muze byt tak pozde a ta menstruace no. Ale dekuji za odpoved:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22603
17.2.16 23:29

Kdy mas ovulaci ti rekne doktor s ultrazvukem anebo ovulacni testy. Nevim, co jineho chces slyset. Ale pokud to delate kazdy treti den, tak ano, ta sance tam je velka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
17.2.16 23:31

@peta81 : je, to muselo byt prekvapeni :D tak nam to poprve trvalo 3 mesice, a to jsme meli jen o vikendu sex. Takze celkem rychle no. Takze jsem uplne nedockava jak to bude ted… Snad se vubec podari :( a ty jsi druhe mimco nekojila? Kdyz pises, ze jsi kojila do odchodu z porodnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
17.2.16 23:35

@Mango_Lassi : :D jojo vim, ja jsem jen chtela vedet jestli je ji mozne mit i 18. den, protoze na netu pusou, ze je mezi 12 a 16 dnem.. Asi to je blba otazka :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22603
17.2.16 23:38

@gusica jezisi. KAzda zena to ma jinak. Ja ji mam 11. den a mam to zjistene z toho, ze ovulacni test mi den predem ukazuje 2 carky. Ty testy od dr. maxe stoji snad 35 korun. A budes mit jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
17.2.16 23:42

@Mango_Lassi : pokud to po nekolika mesicich neklapne, tak si je urcite koupim :palec: zatim to chci nechat nahode jako poprve :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2446
17.2.16 23:42

@gusica bylo to opravdu necekane rychle. Po zkusenosti s prvnim jsme si chteli dat jakoby rezervu kdyby to zase trvalo dele a ono sup, na prvni dobrou :mrgreen:
Mozna jsem neco blbe napsala. Prvniho syna jsem kojila do jeho temer dvou let, kdy jsem odesla do porodnice, domu prinesla brasku, starsimu vysvetlila, ze mlicko ted patri jemu a plynulejsem presla na kojeni miminka.
A mala rada za me, nepocitejte, neplanujte, nestresujte se. Hupnete na to, nepremyslejte, priroda to za vas zaridi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama