Menstuace v těhu? Je to možné?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.10.14 10:26
Menstuace v těhu? je to možné?

Holky, myslíte, že je možné, abych byla krátce těhu a přesto dostala ještě mensky? Mensky jsem měla 11.9 (snažení o mimi bylo:)) a pak zase 8.10 (ale slabé). Již 3 dny si měřím teplotu, abych věděla, kdy budu mít ovulaci, jenže mi už ty 3 dny vychází 36,9 což je docela dost a zdá se mi to nějak brzo, žeby ovulace byla už 5.den po mens… Tak mne napadlo, že jsem třeba už těhu teď?

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 15.10.14 10:30

@mokan jo, možné je mít ms i v době těhotenství. Já ji měla 2×.

Apaji
Kelišová 5474 příspěvků 15.10.14 10:30

Obecně to možné je. Moje babička krvácela ještě několik měsíců v těhotenství (proto na to přišla pozdě).

reedik
Závislačka 3080 příspěvků 15.10.14 10:34

@mokan jsem v 12tt a krvacela jsem 2× po tri dny, vzdy to vychazelo na termin menstruace (po 28 dnech) ac jsem pred tehu mela nepravidelny cyklus. Pricina krvaceni nezjistrna, takze skutecne asi ms v tehu.

mokan
Kecalka 240 příspěvků 15.10.14 10:37

A kdy si můžu udělat test? zatím mi nic nevyšlo… ale to bylo asi ještě brzo že?

bebu
Kecalka 424 příspěvků 15.10.14 10:42

Ano také jsem zakrvácela a to 26.den cyklu. Slaběji ale ano, proto jsem nepoznala těhotenství. Až z nevolnosti o 2 týdny později. Test můžeš dělat ode dne vynechání menstruace, takže už testuj a budeš vědět

Veveruska87
Extra třída :D 11625 příspěvků 15.10.14 11:06

Mě přímo říkal doktor když jsem byla těhotná, že v době kdybych normálně mela mít ms tak že by se mohlo objevit špinění abych se nelekla, že se to stává

cum-acek
Nováček 9 příspěvků 17.10.14 14:37

Ahoj,
mám podobný „problém“…
Faktem je, že o mimi jsme se tedy nesnažili (máme dvě děti a manžel třetí již nechce i když já jsem chtěla).. ovšem asi 11tý DC se manželovi zadařilo (nebo spíš nepodařilo přerušit) kvůli úleku (syn nám začal cloumat za kliku - bylo tedy zamčeno, ale já se tak lekla, že jsem ho nohama chytla :-D)…
No měla jsem už týden potom hodně citlivá prsa a pobolívání v podbřišku, také bolení hlavy a někdy takové to nevolno (bez zvracení) už jsem si začínala být jistá a začala jsem se těšit… Ovšem bohužel nakonec ta potvora přišla dva dny před očekáváním (což se mě moc nestává)… a přišla hned normální bez špinění které většinou normálně mám 1-2dny než se vše rozjede… tentokrát přišla sice v menší míře (normálně se musím chránit jak tamponem tak vložkou) ale hned krvavá… no ale byla jen tři dny a čtvrtý den vůbec nic (to se mě také normálně nestává)… ovšem další den zase trochu byla… nechápu to a dnes mě bolí břicho jako při počátku MS… jsem z toho zmatená a tak jsem si dělala test dnes kdy je to 30 dní po té první MS… a nic… Asi si se mnou tělo zahrává či co :-(

misa1967
Extra třída :D 11545 příspěvků 18.10.14 08:46

Holky já normálně MS dostala, a až po MS mi naskočil pozitivní těhu test…bohužel to mimčo nevydrželo a začala jsem potrácet.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >