Léčka mentální anorexie - Praha Ke Karlovu - zkušenosti

Vep
10
25.2.21 16:54

Mentální anorexie

Dobrý den,
mohla bych se Vás zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s léčbou anorexie v Praze - Ke Karlovu? Předem děkuji za Vaši odpověď a čas.
Přeji hezký a klidný den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3718
25.2.21 16:58
@Vep píše:
Dobrý den,
mohla bych se Vás zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s léčbou anorexie v Praze - Ke Karlovu? Předem děkuji za Vaši odpověď a čas.
Přeji hezký a klidný den.

Znám někoho, kdo tam chodil na stacík a kamarádka tam byla opakovaně hospitalizovaná. Ty máš jít na hospitalizaci? Mě z anorexie léčili v Bohnicích a bylo to peklo. Držím každopádně palce, ať ti to pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vep
10
25.2.21 17:04

@Lollitka ano, v pondělí mám nástup a velmi by mě zajímalo, jak to tam chodí s jídlem, terapiemi, pobytem…? Předem děkuji za čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vep
10
25.2.21 17:04

@Lollitka ano, v pondělí mám nástup a velmi by mě zajímalo, jak to tam chodí s jídlem, terapiemi, pobytem…? Předem děkuji za čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31024
25.2.21 17:06
@Vep píše:

Neporadím, ale přeju hodně sil, ať tu mrchu dáš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vep
10
25.2.21 17:09

@Bábrdl dekuju moc, snad ji porazím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
25.2.21 17:11
@Vep píše:

Skupinové terapie tam byly, s nějakou psycholožkou, někdy z rodiny (nechci být konkrétní, kdo chodil na stacík, říkal, že to bylo o ničem, ale už je to pár let zpátky, terapeut se mohl změnit). Pak tam byla ergoterapie, arteterapie… Jídlo mi zas ten někdo říkal, že tam musel jíst větší porce, že je hlídali. A asi dávali taky Nutridrinky. Já mám zkušenost z Bohnic, že jsem pořád měla Nutridrinky a když jsem odmítla spolupracovat, tak mi dali sondu a to byl fakt hnus. Víc toho nevím, tak ti asi moc neporadím, ale držím ti moc palce, ať se z toho dostaneš, já měla anorexii ve 14 a 24 letech a teď jsem z toho venku. Ještě až tě pustí, tak bych doporučovala sdružení Anabell, pokud neznáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vep
10
25.2.21 17:20

@Lollitka dekuju moc za odpověď, mohla bych se zeptat, ohledně jídla - dávali zdrava jídla? Byla jsem totiž v už v jedné psychiatricke nemocnici a tam mi dávali velká, nezdrava a těžká jídla, takže mi potom byli akorát těžko. Takže mám strach, aby to zde nebylo znovu. A mohli jste chodit ven? Předem děkuji za odpověď a čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
25.2.21 17:30

Kočko, přeji ti, ať to zvládneš a posílám :hug:
Jsi opravdu rozhodnutá tu mrchu porazit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
25.2.21 17:31
@Vep píše:
@Lollitka dekuju moc za odpověď, mohla bych se zeptat, ohledně jídla - dávali zdrava jídla? Byla jsem totiž v už v jedné psychiatricke nemocnici a tam mi dávali velká, nezdrava a těžká jídla, takže mi potom byli akorát těžko. Takže mám strach, aby to zde nebylo znovu. A mohli jste chodit ven? Předem děkuji za odpověď a čas.

No já ve VFN Ke Karlovu byla 2-krát hospitalizovaná na oddělení 1, vaří tam docela dobře, nějaké moc nezdravé mi to nepřišlo, ale nevím, jestli ještě něco nepřidávají, nebo nevaří extra pro lidi s PPP. Vycházky mám dojem jsem slyšela, že byly za odměnu, když člověk něco přibere… ale jistá si nejsem, já na oddělení 1 měla vycházku s doprovodem (když ještě byly návštěvy). Jinak je tam ta Kateřinská zahrada, tam se dá kdyžtak chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vep
10
25.2.21 17:41

@Lollitka dekuju moc za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8442
25.2.21 18:25

@Vep Konkterni zkušenost s léčbou nemám. Ale je super, že sis uvědomila, že máš problém a rozhodla ses léčit.
Mám hodně dobrou kamarádku, která má nejspíš také mentalni anorexii. A vůbec nechce slyšet, že by měla problém. Pořád přemýšlím, jak s ní jednat, aby to pochopila a nebrala to zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vep
10
25.2.21 18:31

@lasička1 uvědomit si, že má člověk problém, je hodně těžké. Já s tím taky někdy bojuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
25.2.21 18:49
@Vep píše:
Dobrý den,

Přeji moc moc sil ať vše zvládneš a tady tu potvoru porazíš!!! :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Vep
10
25.2.21 18:53

@Aladinka dekuju moc. Mohla bych se tě zeptat, zda s ní máš zkušenost? Předem děkuji za tvoji odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat