Reklama

Menzes po porodu - průběh

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zvědavost
Stálice 76 příspěvků 11.10.18 13:44
Menzes po porodu -průběh

Dobrý den maminky, ráda bych se zeptala na průběh menzes po porodu. Já silně krvácím a bolela mě hlava, záda, břicho. I když mám již třetí menzes od porodu. Dcerce budou 4 měsíce.

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:47

@Zvědavost Já dostala MS po 3 měsících od porodu, i když plně kojím. Byla o něco silnější, než jsem byla zvyklá, ale nic co by stálo za zmínku. Bolesti taky v normě.

Ty máš jiný průběh než před otěhotněním?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:52

Já kojim a menzes jsem měla už druhý měsíc po porodu. Taky mnohem silnějši než jsem byla zvyklá. Teď jsem 7mesicu po porodu a pořád mám takové silné, bolestivé MS.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 11.10.18 14:04

Po dvou porodech mam menzes mnohem silnejsi nez pred tim.

Katerina308
Kecalka 475 příspěvků 42 inzerátů 11.10.18 14:12

@Zvědavost
Taky jsem měla po porodech hrozně silnou ms, celková únava z té krevní ztráty.
Nakonec jsem si nechala napsat antikoncepci, po odkojení druhého dítěte.

Hadumi
Extra třída :D 13398 příspěvků 11.10.18 14:14

Po dvou porodech, intenzita a délka stejná. Jen mne všechno straaašně moc bolí a první dva dny nejsem schopná ničeho. První den si beru ibalginy co 2 hodiny (3 prášky za sebou), a pak mám aspoň pocit, že neumřu hned.

Anais
Kelišová 5577 příspěvků 23 inzerátů 11.10.18 14:24

Já dostala první ms po porodu až po roce !! Ale od té doby je to pohoda, žádné bolesti nic. Před porodem jsem bolestma nemohla první den vydržet.

Sue2008
Stálice 52 příspěvků 11.10.18 14:45

Po prvnim porodu jsem dostala MS asi po 7 mesicich a bylo to peklo. Normalne jsem mivala silne MS, ale tohle byl extrem, byla jsem co pul hodiny na WC s proteklou vlozkou a tamponem, k tomu doma batole… Postupne se to jakz takz srovnalo. Po druhem porodu teprve uvidime :think:

Zvědavost
Stálice 76 příspěvků 11.10.18 15:07

Ano mám jiný průběh, dřív jsem maximálně cítila břicho a prsa, krvácení bylo určitě slabší. Teď jsem do sebe cpala Ascorutin nebo Cčko samotné a Pupalku. Takže čtvrtý den se krvácení zklidnilo, ale musela jsem si pro jistotu vzít i železo.

LLenule111
Závislačka 3343 příspěvků 3 inzeráty 11.10.18 15:22

Já to dostala po druhým porodu po 8.měsíci a měla jsem to zatím 2×, poprvé bolesti nehorázné, po druhé už dobrý, ale je to silnější než po prvním porodu a stále plně kojím 9.měsíční miminko.

Moona1984
Kecalka 106 příspěvků 11.10.18 17:03

První menstruace přišla deset měsíců po porodu a byla brutální. Dost mě ta intenzita krvácení překvapila, musela jsem si vypomoci dcerinyma plenama, vložky to absolutně nezvládaly. Ostatní menstruace už byly normální.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >