menzes po revizi a injekci...

Anonymni
20.4.08 22:52

menzes po revizi a injekci...

Ahojky vsem,jsem 5.tyden po revizi a diky velkym bolestem v podbrisku jsem byla u Dr,ale tam je vse ok.Stale jsem nedostala MS a tak mi dal vyvolavacku…je to ale 4 den a stale nic!! Pry mam cekat tyden,ale ja uz plasim,protoze bolesti ustaly a ja mam cerne myslenky,ze MS nedostanu a tim zacnou problemy…Menzes jsem mela po vysazeni jak hodinky po 30 dnech…Otehotnela jsem hned,ale bohuzel mimi vydrzelo jen 10 tydnu.Myslite,ze mam byt klidna a menzes cekat,nebo po tom tydnu utikat opet k Dr.Dekuji za odpovedi-K.U.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4419
21.4.08 10:12

Po revizi může přijít MS kdykoliv, je to rozhozené. Ale po injekci mi přišla MS až 14 den, takže buď v klidu. Týden po injekci ještě nic neznamená. Pokud už bolesti nemáš, tak buď v klidu, MS dorazí, dřív nebo později, ale dorazí.
Přeji, aby jsi byla co nejdřív fit a držím palce do dalšího snažení :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
zuzu24
17.4.12 15:16

Kdy se dostaví menstruace po spontánním potratu

Dobrý den všem,
jsem tu nová a bohužel jsem před 3 týdny v 6 tt potratila. :,( Můj lékař mi dal vybranou, jestli chci jít na revizi dělohy nebo ne. Vzhledem k tomu, že krevní testy prokázaly HCG jen kolem 30 (3 dny před tím byly přes 600)a krvácela jsem i s kusy sliznice jsem se rozhodla na revizi nejít. Dostala jsem ATB a poučení, že by cca do 14 dní měla přijít menstruace. Což je právě teď. Menstruace zatím nikde. Vím, že dva dny sem tam nehrají velkou roli a může to být normální. Mám bolesti podobné jako před menstruací, tak pořád čekám. Od potratu mne pobolívá břicho (takový pocit přecitlivělosti či pnutí v děloze a píchání hlavně při chůzi), což jsem pokládala za normální a navíc bolest postupně odeznívala. Jen bych se ráda zeptal, jestli některá z Vás nemá podobné zkušenosti - jak dlouho čekat a je ta bolest normální?
Předem moc děkuju za upřímnost.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama