Měření BT jde o anovulační cyklus

30.5.21 11:44

Měření BT jde o anovulacni cyklus

Ahoj holky, potřebovala bych poradit zda proběhla ovulace či jde o anovulacni cyklus.. Cykly mívám pravidelně 26-27dni
Merim první měsíc čili se v tom ještě vůbec nevyznám :zed: měření vždy ve stejnou hodinu v 7:00 ráno.. O miminko se snažíme již 7mesicu..beru kapky gynex, gs mimistar a kontryhelovy čaj..
Sledování hlenu se mi nějak neosvetcilo mám stále stejný buď hrudkaty bílí nebo zadny :think:
Moc děkuji za případné rady :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.5.21 11:46

Můj BT graf tento měsíc… Mám téměř stejně teploty bez skoku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 11:48

Kde je nějaký graf?
Teploty musí být 6 dní nižší a potom aspoň o 0,2 vyšší než ty předcházející, aby byla ovulace považována za proběhnuvší. Pokud je jedna z teplot nižší než 0,2,počítá se ještě čtvrtá teplota.
Anovulační cyklus má teploty jak na houpačce, nelze jasně oddělit hodnoty před ovulační a povulační.

7 měsíců není žádná dlouhá doba, záleží taky, kolik je vám let. Ale ve 30 letech trvá snažení v průměru 1 rok, ve 35 letech 18 měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.21 11:52
@Renáta161992 píše:
Můj BT graf tento měsíc… Mám téměř stejně teploty bez skoku :nevim:

Anovulační není, ale těhotenství lze poznat až na konci cyklu. Ani poklesy nemusí nic znamenat, má je i určité procento netěhotenských křivek.

Pokud je malý rozdíl mezi před a po ovulačními teplotami, může to znamenat nízkou hladinu progesteronu nebo vysokou hladinu proaktinu. Nevím, kolik vám je let, ale 7 měsíců není žádná velká doba.

Vyšetření začíná partnerovým spermiogramem a Tvým hormonálním profilem.

• Citovat
  • Nahlásit
1749
30.5.21 14:25

A MS už přišla? Ovulace ještě muze být. Já ji mám až někdy okolo 18.-20. DC, cyklus trvá cca 28-30 dni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 14:56

@PepiKo ne ne ještě nepřišla měla by být 3-4. Června, cykly mívám právě pravidelné akorad MS mám vždy max dva dny. To jsem řešila už z gynekologem ale to mi tvrdil že je normální že s otěhotněním to nemá co dělat.. :nevim: teď se snažíme o druhé mimčo takže toto pozorování a měření je poprvé, ovulaci na sobě nepoznám takže tímto se snažím zjistit zda vůbec nějakou mám.. Jednu dcerku už máme teď ji bylo 9let, a ta se povedla takřka hned bez jakéhokoliv snažení, mě je 29let :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 16:44
@Renáta161992 píše:
Můj BT graf tento měsíc… Mám téměř stejně teploty bez skoku :nevim:

Ja mam stejne grafy, obe deti hned, vzdyt tam rozdil je :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1749
30.5.21 17:03

@Renáta161992 jakoby skok tam nějaký mas, jde o to, jestli už je to po ovulaci nebo ne. Já většinou měla taky takhle malý odskok a ovulaci jsem ještě neměla (potvrzeno krvi) a až pak další teplotní skok, až to byla ovulace.
Nepoznáš na sobě nějaký jiný příznaky ovulace? Hlen, bolesti v podbrisku?
Jinak já měla nepravidelný, anovulacni cykly, na doporučení gyn jsem začala brát Sarapis+ a otěhotněla jsem do tři měsíců. Krasne mi to nastartovalo cyklus, měla jsem hodně zřetelnou ovulaci, plodný hlen atd. Můžeš zkusit.
Dva dny MS je krátká, to by mohlo značit nedostatečné dorůstání sliznice… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 18:52

@FlorenceF Jenkins můžeš pro srovnání jsem hodit tvůj graf prosím :) těhotenství jsem vylučovala kvůli nízkým teplotám v ty druhé polovině grafu po označení ovulace aplikaci to se mi teplota stále drží na 36,6-36,7

Příspěvek upraven 30.05.21 v 18:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 18:55

@PepiKo ne ne právě vůbec nepoznám, žádné bolesti krom zad :D a plodný hlen jsem též nezpozorovala, to mám celý tento cyklus hrudkovy bílí :nevim: ano o té sliznici jsem též četla kvůli tomu jsem zcela užívat gynex a pít kontryhel zatím teda oboje první měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 18:56
@Renáta161992 píše:
@FlorenceF Jenkins můžeš pro srovnání jsem hodit tvůj graf prosím :) těhotenství jsem vylučovala kvůli nízkým teplotám v ty druhé polovině grafu po označení ovulace aplikaci to se mi telata stále drží na 36,6-36,7

Promin, uz je to dele, nemam je, ale pred O teploty 36,4-36,5, po ovu 36,5 stridave 36,7, takovy hrebinek jsem mela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.21 19:45

@FlorenceF Jenkins dobře, moc děkuji za reakci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie