Reklama

Měření BT pro snažilky a začátečníky

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Naty9
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.07.18 11:19
Měření bt pro snažilky a začátečníky

Ahoj všem snažilkám, jelikož mě toto tema zajima tak jsem ho zalozila, vim ze jich je tu hodne ale porad jsem tak nejak nenasbirala vsechny informace. Budu rada kdyz sem kazda napisete sve zkusenosti s merenim bt a snazilkovanim :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Martina 94
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 28.07.18 11:37

Ahojky :-) já bazalku nemerim ..jen ovu testy a je to první měsíc snažení teďka po ms začínáme druhý :-) jinak jim jen listovku ten první měsíc :-) teď jsem pri MS nasadila komtryhelovy čajík pomáhá mi při MS od bolesti koupila jsem si teďka Femibion 1 na doporučení :-)

lachtanice86
Kelišová 5742 příspěvků 28.07.18 11:43

Teplotu jsem měřila jeden měsíc, dělala jsem k tomu i ovulační testy, ty tedy již několikátý cyklus. A podařilo se. Ale chce to fakt dodržet všechny ty doporučení.

Naty9
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.07.18 11:43

@Martina 94 Ahojky vitam te a rozumis prosim grafu? Ja zacla merit poprve a vubec se vtom nevyznam

Naty9
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.07.18 11:45

@lachtanice86 ja tomu grafu nerozumim :nevim:

Martina 94
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 28.07.18 12:20

@Naty9 NN bazalku nemerim a grafů nerozumím :-( já ani nevím kde ty grafy všichni berete :-D já jen ty ovu testy nic víc :-) má tu bazalku se chci zaměřit až se to několik měsíců nepovede :-) tedka až mi skončí ms tak je to po druhé :-)

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 28.07.18 12:37

Chtěla bych se zeptat. Mam ted asi 19 den zvysenou BT, ale dnes jsem si dělala test a je negativní… mate někdo zkušenost? :/

Avu
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 28.07.18 12:40

@KristynaStej ukaž graf

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 28.07.18 12:58

@Avu

lachtanice86
Kelišová 5742 příspěvků 28.07.18 13:09

@Naty9 mate mě tam ta vyšší teplota 7dc před ovulaci. Merila si správně? Hned jak si vstala a po dostatečně dlouhem spanku? Ale je vidět že nemeris každý den, chybí 6 a 8dc. Jinak ale ta aplikace vyhodnotila ovulaci na poslední den nízkých teplot tedy na 12dc. Jak dlouhé máš cykly?

Naty9
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.07.18 13:38

@lachtanice86 spim dostatecne dlouho tech 7 az 8 hodin urco. Snazim se merit kazdy den v 6 .rano…je mozne ze jsem chybu udelala ale nejsem si vedoma,vzdy po zmereni hned jdu zapsat. 3 dny me boli vajecniky,a dnes obzvlast ten levy a v krizi ani dneska nemluvim,, normalne chcipam…tak co to je ? :nevim: dva dny me pobolivali oba a dnes vic ten levy. Nekdy se vtom nevyznam. A hlavne cykly mivam 28DC a minuli cyklus jsem to dostala o tyden driv a nikdy se mi to nestalo.

Naty9
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.07.18 13:45

@KristynaStej take nemam takovou zkusenost jeste :nevim:

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 28.07.18 13:57

@Naty9 mam to dost podobne. Unavena jsem jak nikdy… boli me břicho,v krizi… Hlavně jsem mela uplne divnou ms… jen slabe krvácení, někdy jen špinění a bez sraženin…

Naty9
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 28.07.18 14:17

@KristynaStej tu jsem mela o tyden driv minuli cyklus,,a tehotna nejsem,taky byla bez srazenin…telo si snami nekdy pekne zahrava. Ted jsem zvedava jak se mi bude dal vyvijet bt graf …

KristynaStej
Stálice 93 příspěvků 28.07.18 14:27

@Naty9 jej :/
Me hlavně zajímá proc ještě neklesla ta bt… :/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama