Měření na váze TANITA - Svět zdraví

225
20.8.15 11:12

měření na váze TANITA - svět zdraví

Holky byly jste někdo na vážení na té profi váze TANITA? Byla jsem ve Světě zdraví, a vyšly mi tam - dle mého nereálné hodnoty. Vyšlo mi, že mám 10% tuku. Což pochybuju, jsem sice hubená (166 / 46), ale mám 2 děti, otěhotněla jsem u obou hned napoprvé, a pravidelnou MS… Tak mě zajímalo, na kolik je ta váha vlastně přesná a spolehlivá.. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12796
20.8.15 11:22

Byla jsem jak na InBody, tak potom na Tanitě. Vzásadě podobné výsledky. Samozřejmě Tanita o něco zkreslenější.
Ale třeba bazál stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
20.8.15 11:26

Ahoj, muj pritel je velmi stihly, ji porad, ale ani to nestaci na to, aby pribral :lol: Ma 177/59 a vyslo mu 14 procent tuku a pres 40 % svalu. A to je muz. Tvoje vysledky se mi zdaji rovnez nerealne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
20.8.15 11:30

@gwennie docela bych tomu věřila, na 166 je 46 strašně málo 8o, na tu výšku musíš mít nějaké svaly atd. a na tuky už nezbývá. To že máš dvě děti a otěhotněla jsi hned, nemusí nic znamenat. Někdo po dětech přibere, někdo ne, někdo naopak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
20.8.15 11:41

Jako já hodně běhám, cvičím, tak aspoň 5× týdně, plus přes den toho moc nenasedím - mám děti blízko sebe, dost malé, 9m a 2 roky, k tomu máme velkou zahradu a je práce tam, ale že by to fakt bylo 10%…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
20.8.15 11:44

@gwennie tak se nediv :palec: kde bys ten tuk jako měla mít? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
20.8.15 11:56

Spíš mě zaráží to, že když jsem se měřila před 5 lety na IN BODY, vyšlo mi 16%. A váhu jsem měla stejnou. Sice jse téměř nesportovala, ale že by opravdu ubylo tolik tuků? Zdá se mi to divné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
20.8.15 13:06

Pokud jsi nesportovala, tak proč ne, měla jsi málo svalů, pak ti ubyl tuk a nabrala jsi svaly, což je dobře :palec: Jinak já mám domácí tanitu, byla jsem i na profi strojích a většinou se to shodovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
20.8.15 14:47

Ted jsem četla, že když se člověk váží ráno na lačno, tak mu to háže vyšší hodnoty tuku, protože je po noci dehydrovaný - a to jsem tehdy před těmi 5 lety byla na lačno, jak to naměřilo 16%… takže možná už tehdy jsem úplně 16% neměla, ale třeba jen 13% ve skutečnosti. Ideální píšou před večeří, to je prý nejpřesnější - to jsem právě byla teďka. Pak by to už bylo víc pochopitelné, ten rozdíl tehdy vs. teďka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
20.8.15 16:32

Moc to řešíš, i ta měření jsou přibližná :) ale jako o 3% víc ti to asi neukáže, schválně to večer zkusím :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama