Reklama

Měsíc a půl staré miminko nekaká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mony02
Nováček 10 příspěvků 31.07.18 14:30
Měsíc a půl staré miminko nekaka

Ahoj maminky mám měsíc a půl starou holčičku a teď už mi 4 dny nekakala je plně kojena. Driv jsme mely problémy s prdíky tak dostává kapičky infacol…teď prdí dost až to někdy fakt smrdí ???? ale kakání nikde…bříško má měkké máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4572 příspěvků 31.07.18 14:35

Jo mam. Moje holka nekakala jednou 21 dni. U plně kojených dětí to nevadí. Hlavní je, jestli odchází plyny.

blumen
Hvězda diskuse 40352 příspěvků 31.07.18 14:36

@Mony02 kojene deti kakat muzou klidne jednoi za 10 dni, vyjimecne i za delsi dobu.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15243 příspěvků 31.07.18 14:36

U kojených děti zcela normální.

Tichošlápek
Echt Kelišová 9614 příspěvků 31.07.18 14:37

Kluci chodili jednou za 10 dni. V pohodě

Mony02
Nováček 10 příspěvků 31.07.18 14:44

Moc děkuji uklidnily jste mě já jen že doteď kakala skoro každý den no a teď nic ..a ještě jedna otázka myslíte když jsou teď ty vedra můžu ji občas přes den dát feniklovy čaj přijde mi že má žízeň děkuji :)

P4ja
Kelišová 5350 příspěvků 31.07.18 15:03

@Mony02 Pokud plně kojíš, nic jiného na žízeň nepotřebuje. Jen ji přikládej tak často, jak si řekne.

hospodki
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 31.07.18 16:16

@Mony02 náš je o měsíc starší. Jenom kojim tak po dvou hodinách, ale když byly vedra před měsícem, tak chtěl i co 30 minut. Možná se to zkombinovalo i se spurtem…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama