Měsíc a půl staré miminko nekaká

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mony02
Povídálka 14 příspěvků 31.07.18 14:30
Měsíc a půl staré miminko nekaka

Ahoj maminky mám měsíc a půl starou holčičku a teď už mi 4 dny nekakala je plně kojena. Driv jsme mely problémy s prdíky tak dostává kapičky infacol…teď prdí dost až to někdy fakt smrdí ???? ale kakání nikde…bříško má měkké máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Reakce:

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 4647 příspěvků 31.07.18 14:35

Jo mam. Moje holka nekakala jednou 21 dni. U plně kojených dětí to nevadí. Hlavní je, jestli odchází plyny.

blumen
Hvězda diskuse 42055 příspěvků 31.07.18 14:36

@Mony02 kojene deti kakat muzou klidne jednoi za 10 dni, vyjimecne i za delsi dobu.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15480 příspěvků 31.07.18 14:36

U kojených děti zcela normální.

Tichošlápek
Extra třída :D 10492 příspěvků 31.07.18 14:37

Kluci chodili jednou za 10 dni. V pohodě

Mony02
Povídálka 14 příspěvků 31.07.18 14:44

Moc děkuji uklidnily jste mě já jen že doteď kakala skoro každý den no a teď nic ..a ještě jedna otázka myslíte když jsou teď ty vedra můžu ji občas přes den dát feniklovy čaj přijde mi že má žízeň děkuji :)

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 31.07.18 15:03

@Mony02 Pokud plně kojíš, nic jiného na žízeň nepotřebuje. Jen ji přikládej tak často, jak si řekne.

hospodki
Zasloužilá kecalka 866 příspěvků 31.07.18 16:16

@Mony02 náš je o měsíc starší. Jenom kojim tak po dvou hodinách, ale když byly vedra před měsícem, tak chtěl i co 30 minut. Možná se to zkombinovalo i se spurtem…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Podpora od táty! Tereza po soudu mluvila s otcem, slíbila mu brzký návrat

Vše nasvědčuje tomu, že se případ heroinové pašeračky Terezy žene do finální... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >