Měsíc beru antikoncepci, může se do mě udělat?

25.4.21 16:03

Měsíc beru antikoncepci muže se do mě udělat ?

Dobrý den nevím kam napsat mám dotaz začala jsem antikoncepci brát mimo menstruaci tím padem vim ze chráněna jsem až za měsíc takže teď za 4 dny už to budou 3 týdny tím padem doberu ty barevné tabletky a začnu brát ty bílé kde hormony nejsou abych dostala menstruaci a můj dotaz zní jsem už po těch 3 týdnech chráněna a můžeme mít sex během menstruace a muže se do mě udělat? Když jsou to stejně bílé tabletky a stejně za jak říkají měsíc bych akorát brala ty bílé a nebo se má pravé čekat na tu jednu tabletku v druhem platicku?
:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3040
25.4.21 16:17

Já bych teda ještě radši počkala a používala kondom nebo jinou ochranu, jistota je jistota. A sex v době menstruace, navíc naostro? No mám asi jiné preference.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 16:25

@Murka dobře dekuji za radu menstruaci mám slabou takže jako příteli trochu krve nevadí a mě taky ne takže v tom problém spolu nemáme ale mate pravdu asi radši počkám po menstruaci na první den tabletky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
455
25.4.21 16:28

Antikoncepce není 100%, pokud nechcete mít dítě, musí se chránit i partner. A sex bych v době menstruace neprovozovala, když se tvoje tělo čistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
25.4.21 16:44
@Anickaaaaaaaaa píše:
@Murka dobře dekuji za radu menstruaci mám slabou takže jako příteli trochu krve nevadí a mě taky ne takže v tom problém spolu nemáme ale mate pravdu asi radši počkám po menstruaci na první den tabletky

Tady nejde o krev, ale o to, že při menstruaci jsi náchylnější chytit nějakou infekci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3040
25.4.21 16:54
@Anickaaaaaaaaa píše:

Nejde o krvácení, jde o to, že jsi náchylná k infekci, která může navíc snadněji prostoupit do dělohy a dál. To nechceš. V době menstruace můžete provozovat spoustu jiných aktivit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2486
25.4.21 16:55

Behem ms muzete mit klidne sex..otehotneni behem menstruace, to je snace 0 0 prd, i kdyz zadnou antikoncepci neberes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
800
25.4.21 17:04
@Melodie91 píše:
Behem ms muzete mit klidne sex..otehotneni behem menstruace, to je snace 0 0 prd, i kdyz zadnou antikoncepci neberes

Je to nepravděpodobné, ale ne nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
25.4.21 22:22

Pokud jsi využívala první měsíční dávku účinných pilulek a po týdenní přestávce nebo užívání neúčinných tablet začneš řádně brát další měsíční balení, jsi plně chráněná trvale i během přestávky bez ohledu na to, kdy budeš krvácet. Nebude to normální menstruace, ale krvácení z vynechání hormonů. Pokud bys nezačala brát další platíčko, skončila ochrana s poslední pilulkou prvního plata! Můžeš si tedy s partnerem užívat sex naplno bez zábran i když budeš krvácet, a nemusíš se bát toho, že to pustí do Tebe. Je v pořádku, že Tě krvácení nepřivádí do rozpaků a budeš si dopřávat sex tak, jak to dělá řada zkušených děvčat. Pokud je přítel zdravý a budete dodržovat základní hygienické zásady, tak Ti nehrozí žádné zdravotní nebezpečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.4.21 09:48

@Lemrucha dobře dekuji mockrát takže jakmile si vezmi tabletku z druhého platicku jsem plné chráněna a už to do mě muže přítel pustit? Mám to chápat takto? i když jsem tu antikoncepci nezačala brát při menstruaci ale mimo tak druhé platicko při první tabletce to do mě muže pustit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
26.4.21 10:21

Žádná antikoncepce není 100% a můžeš otěhotnět i přes menses. Ze to nelze je stejný blabol jako že kojení je antikoncepce ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
26.4.21 17:04

Pokud po přestávce budeš s pilulkami řádně pokračovat, jsi plně chráněná už po poslední pilulce z prvního plata bez ohledu na to, jestli budeš právě krvácet. Můžete se tedy s přítelem milovat naplno se vším, co se vám líbí, nemusíš se starat o to, jestli to do Tebe stříkne a nemusíš čekat na skončení přestávky. – Pilulky jsou velmi spolehlivé, ale selhat může i ta nejlepší antikoncepce. Jedině kdybys žila jako v klášteře, měla bys opravdovou záruku, že neotěhotníš. Ale normální mladé ženy a dívky vedou pravidelný intimní život, a kdyby se přece jen stala nehoda, umějí ji vyřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat