Měsíc po SC a bolest jizvy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jamulka
Kecalka 369 příspěvků 09.10.14 06:42
měsíc po sc a bolest jizvy

Jsem měsíc po druhé sc a stále nejen, že slabě krvácím / špiním, ale bolí mě i jizva. Podbřišek mi jakoby brní a při změně polohy cítím bolest v jizvě. U předchozí sekce jsem to neměla…

Reakce:
Radka1979
Závislačka 2838 příspěvků 09.10.14 07:20

Mám tři sekce a skutečně pooperační průběh byl u prvních dvou v pohodě a u treti jsem krvacela skoro 2 mesice a bolesti měla určitě alespoň měsíc a půl. Jestě bych tomu dala čas nebo zajela na utz ( já na něm 6 neděl po porodu pravě pro stálou bolest po sekci radši byla ).

lentilka248
Kelišová 6426 příspěvků 09.10.14 08:43

@Jamulka ja mam bolesti jizvy i 8m po sekci..při změně počasí, na dotek, při pohybu..vnitřní je dle UZ zmíněná hezky..

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 09.10.14 08:47

Já mám někdy bolavou jizvu i skoro rok po sekci, při blbym pohybu cejtim, jak jakoby táhne…jinak je spíš necitlivá, když si po ní přejedu prstem, je to pocit, jako bych měla tu část těla umrtvenou nějakým oblbovákem…

lentilka248
Kelišová 6426 příspěvků 09.10.14 08:52

@nunik amen :-)

nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 09.10.14 08:55

@lentilka248 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: už jsem si zvykla :lol: :lol: :lol: :lol:

Etcetera78
Neúnavná pisatelka 17546 příspěvků 09.10.14 09:20

Po prvním císaři jsem o jizvě nevěděla dva měsíce po porodu, po druhém mě bolela ještě asi 7-8 měsíců. Doteď tam mám takové „území nikoho“ :)

smutnalucy
Ukecaná baba ;) 1521 příspěvků 09.10.14 09:25

Ano bolela me take jizva aspon tak mesic mozna trochu vic. Nevim proc to tak je ze je to ruzne, nekdy dokonce u jedne a te same maminky to mi hlava nebere. A taky pak jedna proti jine vypada jak prilis velka cita ze si stezuje na bolest a druha je v poho. Ja treba v porodce nechapala jak mamka naproti mohla hned druhy den sedet a kojit. Pro me to bylo nemyslitelne (ja tehdy ani k miminku nemohla).

lentilka248
Kelišová 6426 příspěvků 09.10.14 09:56

@smutnalucy no ja sice už druhý den seděla a kojila, ale taky jsem týden chodila v předklonu..prostě se narovnat nešlo..au..

mikacka
Kecalka 276 příspěvků 09.10.14 10:01

Taky to mám tak, jak někdo píše - jsem 10měsíců po porodu a při změně počasí mě jizva bolí, nebo když si vezmu blbý kalhoty, tak jí mám hodně citlivou. Příští týden půjdu na kontrolu k doktoru, tak se ho chystám zeptat, jak by to viděl s případným dalším těhotenstvím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >