Měsíc po sňatku chce manželka rozvod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tulis1979
Povídálka 20 příspěvků 21.01.17 23:44
Měsíc po sňatku,chce manželka rozvod

Drzost vrcholí :(
Byli sme spolu rok, rozhodli sme se, že se vezmeme.Mezi tím byli časté hádky ohledně bývalího. Rozcházeli SME se vraceli k sobě. Do toho začal bývalí, že tu svatbu překazí. Začalo peklo, hádky. Teď jsem s ní měsíc ženatý a po 14 dnech, mi oznámí rozvádím se, že s ním ji bylo líp. Mezi tím si odstěhovala postel vedle do pokoje ke svým dětem. Rozvádím se na co bych s tebou spala. A začllo to, nemáš tu co dělat, smlouva je na mě, nemůžu Tě ani cítit. Wau co teď. Když má tu drzost si s nim psát před mýma očima.
Za ten měsíc, třikrát nespal a doma, ignoruje mě, jak se na něco zeptám je oheň na střeše.
Bingo, ať toho není málo, a mužů dýchat z hluboka, řekne, že je těhotná, udělala si test predemnou ať věřím. Malém sem už odpadl, ale zatím dýchám.

Dnes je do bota v 22 h vypadne a přijde mi SMS, nezamykej, jak dojdu vyvenčím psa.Tak nestačilo, nespat doma ze včerejška na dnes. Snaží se z bývalým ať vyszrelim ať si ho sem může vzít. Vůbec nevím jak reagovat co dělat. Sem 100 km od svého bydliště, neznám tu nikoho. Navíc ze mě dělá predevsemama trupku, že za vše mužů jen já, že se to nedá v bytě semnou vydržet. Poradte, jak to zabrzdit :pocitac:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

ZuzkaLj
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 21.01.17 23:55

Upřímně nevím, proč jste si jí bral… vím, že tohle asi slyšet nechcete… Ale do určitě doby lze snad sňatek anulovat bez nějakých potíží.
A těhotná je s vámi?

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 21.01.17 23:55

@tulis1979 a kde má děti když lítá po nocích? Pochopila jsem to dobře, že je nemá s tebou? To je síla teda.

tulis1979
Povídálka 20 příspěvků 21.01.17 23:59
@Karamillka píše:
@tulis1979 a kde má děti když lítá po nocích? Pochopila jsem to dobře, že je nemá s tebou? To je síla teda.

Ty da ke kamosce nebo babičce.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 21.01.17 23:59
@tulis1979 píše:
Drzost vrcholí :(
Byli sme spolu rok, rozhodli sme se, že se vezmeme.Mezi tím byli časté hádky ohledně bývalího. Rozcházeli SME se vraceli k sobě. Do toho začal bývalí, že tu svatbu překazí. Začalo peklo, hádky. Teď jsem s ní měsíc ženatý a po 14 dnech, mi oznámí rozvádím se, že s ním ji bylo líp. Mezi tím si odstěhovala postel vedle do pokoje ke svým dětem. Rozvádím se na co bych s tebou spala. A začllo to, nemáš tu co dělat, smlouva je na mě, nemůžu Tě ani cítit. Wau co teď. Když má tu drzost si s nim psát před mýma očima.
Za ten měsíc, třikrát nespal a doma, ignoruje mě, jak se na něco zeptám je oheň na střeše.
Bingo, ať toho není málo, a mužů dýchat z hluboka, řekne, že je těhotná, udělala si test predemnou ať věřím. Malém sem už odpadl, ale zatím dýchám.Dnes je do bota v 22 h vypadne a přijde mi SMS, nezamykej, jak dojdu vyvenčím psa.Tak nestačilo, nespat doma ze včerejška na dnes. Snaží se z bývalým ať vyszrelim ať si ho sem může vzít. Vůbec nevím jak reagovat co dělat. Sem 100 km od svého bydliště, neznám tu nikoho. Navíc ze mě dělá predevsemama trupku, že za vše mužů jen já, že se to nedá v bytě semnou vydržet. Poradte, jak to zabrzdit :pocitac:

Pryč od ní-nečekej ani minutu-radši bych zmrzla než být s takovou ču..bkou! Seber svý švestky, zbytek hrdosti a nazdar. On jí přejde humor, až bude mít míň o finance, míň o hlídání… A rychle podej žádost o rozvod a zdůvodni její chování, ať ho nepodá ona a nenavymýšlí si na tebe bůhví co!

tulis1979
Povídálka 20 příspěvků 22.01.17 00:02
@ZuzkaLj píše:
Upřímně nevím, proč jste si jí bral… vím, že tohle asi slyšet nechcete… Ale do určitě doby lze snad sňatek anulovat bez nějakých potíží.
A těhotná je s vámi?

Neda se to anulovat, to uz bych mel papíry pod nosem. Myslím, ze je, rika v 6tydnu, pred svatbou sme byli porad spolu

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 22.01.17 00:03

@tulis1979 a jaký ti řekla důvod, že se chce rozvést? Těhotná je s tebou? S byvalim má ty děti?

tulis1979
Povídálka 20 příspěvků 22.01.17 00:03
@holkaZ píše:
Pryč od ní-nečekej ani minutu-radši bych zmrzla než být s takovou ču..bkou! Seber svý švestky, zbytek hrdosti a nazdar. On jí přejde humor, až bude mít míň o finance, míň o hlídání… A rychle podej žádost o rozvod a zdůvodni její chování, ať ho nepodá ona a nenavymýšlí si na tebe bůhví co!

No to právě už udělala údajně ona, podala žádost, aby mě pospinila

Clairisek
Echt Kelišová 8879 příspěvků 22.01.17 00:04

Tez nechapu, proc jste se brali, kdyz ocividne vztah nefumgoval uz drive :nevim: v tuhle chvili asi nema smysl nic brzdit a „slepovat“, proste bych si nasla neco jinyho a sla.
Bohuzel nevim jak presne jsou ty zakony ohledne otcovstvi, jestli takhle nebude dite ofiko tve, ale je zrejme, ze chrape (i) s ex, tudiz bych po porodu kdyztak trvala na testech otcovstvi, at neplatis na cizi dite jeste :zed:

tulis1979
Povídálka 20 příspěvků 22.01.17 00:06
@Karamillka píše:
@tulis1979 a jaký ti řekla důvod, že se chce rozvést? Těhotná je s tebou? S byvalim má ty děti?

Ty děti ma úplně s jinyma, ten bývalí v dětech roli nehraje, odůvodňuje to tím, ze byli dohady a že s ním ji bylo líp, že si to Uvedomila

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 22.01.17 00:07

Twl nemám slov. Ona je s tebou těhotná a jde za ním? Takže budeš ještě platit. Prosím tě, kolik jí je?

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 22.01.17 00:12

@tulis1979 tak já bych se na ní vykašlala. No a co, že bude házet špínu, k čemu jí to bude? Jen aby vás rozvedli. O to samé bych usilovala, být tebou, taky.

tulis1979
Povídálka 20 příspěvků 22.01.17 00:19
@Karamillka píše:
Twl nemám slov. Ona je s tebou těhotná a jde za ním? Takže budeš ještě platit. Prosím tě, kolik jí je?

32let, no já nemám ani slov a ještě stengruje teď děti proti mě. Sem zvedav na toho soudce

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.01.17 00:28
@tulis1979 píše:
No to právě už udělala údajně ona, podala žádost, aby mě pospinila

Podala jí údajně, to nevíš doopravdy. Takže klid a v pondělí šup na úřad. A jestli jí nepodala, a ty jí podáš, je možný že si začne sypat popel na hlavu, na to pozor.

Karamillka
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 3 inzeráty 22.01.17 00:29

@tulis1979 Vím, že je to asi těžké s takovým člověkem, ale zkus se s ní domluvit na tom rozvodu, bude to pro vás oba nejschůdnější ces­ta.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >