Měsíc zvýšená teplota u malého dítěte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 10:14
Měsíc zvýšená teplota u malého dítěte

Dobrý den,

neřešila jste některá, problém týkající se dlouhodobé zvýšené teploty (37,0-37,6) u školkového dítěte? Zajímá mne, jak to dopadlo?

Reakce:
bezva_mamca
Nováček 7 příspěvků 11.01.19 19:45

Ahoj, já sem to řešila u malý. měla vždycky v noci lehce zvýšenou teplotu a furt jsem nevěděla proč. Pak sem jí průběžně měřila po celý den, abych viděla tu křivku jak to kolísá. Ona se ta teplota během dne mění. Sem měřila bezdotykovým teploměrem, myslím Cemio Metric, abych jí nemusela budit. No a na konec sem zjistila že je malá asi přehřátá, že má moc silnou peřinku na noc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >